Nook (mobilní)
0 %

Aplikace pro čtení e-knih

Společnost Barnes & Noble je největším knižním řetězcem ve Spojených státech amerických. Její majitelé se před nedávnem rozhodli, že se podřídí modernímu trhu a zaměří se také na e-knihy. S tím přišel také vývoj velmi povedené čtečky s názvem Nook. Zanedlouho po jejím vydání byla vyvinuta aplikace pro mobilní telefony a tablety, která nese stejné jméno.

Můžete využít nabídky internetového obchodu Barnes & Noble, která je opravdu pestrá, avšak naleznete v ní tituly hlavně v anglickém jazyce. Kromě e-knih nechybí také noviny a časopisy.

Nook je luxusní čtečka e-knih s řadou užitečných funkcí. Bez problémů v ní můžete měnit styl a velikost textu libovolné e-knihy. Pohodlně upravíte také mezery mezi odstavci nebo okraje. Pro co nejpříjemnější čtení nabízí aplikace možnost změny jasu displeje. Snadno si můžete upravit i barvu pozadí nebo textu a vytvořit tak nová témata vzhledu.

Aplikace se automaticky synchronizuje naskrz zařízeními, takže nikdy neztratíte přehled o tom, kde jste se čtením přestali. Využít lze také zvýrazňovače nebo záložek a k jednotlivým pasážím textu si můžete přidávat libovolné poznámky.

Nechybí možnost vyhledávání v textu knihy, a jestliže narazíte na neznámé slovo, tak určitě oceníte vestavěný výkladový slovník. Knihy si můžete pohodlně číst jak ve vertikální tak v horizontální poloze. Aplikace nejradši pracuje s e-knihami ve formátu epub, ale bez problému se začtete i do pdf souborů.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Čtečka e-knih
  • Zvýrazňování textu
  • Úprava vzhledu knihy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Barnes & Noble
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.barnesandnoble.com/u/nook-mobile-apps/379003593/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1838
Publikováno: 20.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-16 13:26:35
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Nook (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru