Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Push Ups pro (mobilní)

79 %

Aplikace pro silové cvičení – kliky a další

Cvičení patří mezi časté aktivity lidí nejrůznějšího profesního zaměření nebo sociálních skupin. Klikování pak představuje oblíbenou činnost, která posiluje převážně prsní svaly a současně i svalstvo horních končetin. Aplikace Push Ups pro pomáhá s počítáním těchto cviků, umožňuje využívat osobního trenéra a současně představuje kvalitní motivaci, která uživatele ke cvičení přiměje pravidelně.

Základem aplikace je přístup k šesti druhům posilovacích cviků. Ten hlavní samozřejmě představují kliky. Aplikace umožňuje počítání jejich opakování pomocí dotyku (mobilní přístroj položený na zemi a kontakt pomocí brady nebo nosu). Pokud je pak přístroj vybaven proximity senzorem, uživatelům se stačí pouze přiblížit pod určitou vzdálenost a cvik je jim započítán. Počet opakování pak může být zadán ručně po jejich odcvičení.

Aplikace Push Ups pro dokáže zajistit mimo samotného počítání i tvorbu denního cvičebního plánu na základě věku a aktuální kondice uživatele.

Push Ups pro (mobilní)Logo aplikaceDenní série

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Několik způsobů počítání
  • Osobní trenér
  • Denní plán
  • Podpora proximity senzoru
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Počet stažení: 387
Publikováno: 7.4.2014
Poslední aktualizace: 7.4.2014
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 8 a d 4 3  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)