Skyscanner (mobilní)
0 %

Vyhledávání letů

Každý den je po celém světě hlášeno více jak 50 000 letů. Letadla, která brázdí po oblohách, mohou přistávat na více než 49 000 letištích a denně přepraví asi 9,5 miliónů pasažérů. Jednou můžete být tím, kdo využije služby různých leteckých společností i vy, a k tomu se vám bude náramně hodit aplikace Skyscanner.

Jedná se o nejpoužívanější aplikaci v oblasti vyhledávání letů. Využívá databáze více jak 1000 leteckých společností, takže díky ní najdete opravdu všechny lety, včetně nízkonákladových. Můžete si také velmi rychle a spolehlivě rezervovat letenku pro vybraný spoj.

Vyhledávání probíhá velmi jednoduše a můžete si ho zpříjemnit pomocí různých filtrů, které zahrnují cenu, leteckou společnost a čas odletu nebo příletu. V přehledných grafech si můžete prohlédnout vývoj cen v různých časových obdobích. Aplikace také nabízí užitečné rady, díky kterým můžete solidně ušetřit. Například vám nabídne seznam blízkých letišť, z kterých by vás let stál méně.

Snadno si vyhledáte spojení po celém světě. Jedná se o nenahraditelnou aplikaci, která vám značně ulehčí cestování v letadlech.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Spolehlivé vyhledávání leteckých spojů
  • Rychlá rezervace letenky
  • Přehledné zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Skyscanner
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.skyscanner.cz/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2054
Publikováno: 23.07.2013
Poslední aktualizace: 2014-11-21 13:44:59
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Skyscanner (mobilní)

Nahoru