Tasker (mobilní)
0 %

Absolutní automatizace Androidu v jednom

Android je ekosystém, ve kterém je mnoho věcí možných a tak vznikají velmi zajímavé a hlavně užitečné projekty. Tasker je aplikací, která využívá všestrannost Androidu a nabízí mnoho, víc a ještě mnohem víc funkcí.

Z obrovského množství funkcí se nedají napsat všechny, takže vybereme ty nejužitečnější. Tasker umožňuje zablokovat aplikace či hry kódem (výborná dětská ochrana), mění nastavení telefonu - čas, snižuje jas ve večerních hodinách a mění hlasitost vyzvánění v závislosti na čase. Rovněž převede text na mluvené slovo a dokáže vytvořit widget pro bluetooth, SMS nebo pro bezdrátové sítě. Tasker pokryje i hlasovou komunikaci a může automaticky nahrávat telefonáty a ukládat je na SD kartu. Na noc si zase můžete nastavit, aby se profil telefonu změnil na "letadlo", čímž se sníží radiace a ušetříte baterii. Ještě můžeme zmínit blokování rotace obrazovky u vybraných aplikacích, snížení hlasitosti vybraných aplikací či možnost připravit si SMS oslavenci o měsíc dopředu, takže na to nezapomenete.

Vyjmenované funkce však ani zdaleka nemohou pokrýt plné využití Tasker, proto je nutností ho vyzkoušet a sami zjistíte, co vám vyhovuje a co se vyplatí používat.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Automatizuje práci s telefonem
  • Obrovské množství funkcí
  • Ideální pro náročné uživatele

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Crafty Apps EU
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://tasker.dinglisch.net/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 844
Publikováno: 05.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-04 09:14:48
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Tasker (mobilní)

Do poradny

tasker-mobilni: Silent Mode

Při programování Silent Mode v závislosti na čase, není ikona ozubeného kolečka, ale reproduktoru a tudíž nemám nabídku On, ale jen Off, nebo vibrate.
Telefon LG G2, 5.0.2
Děkuji za pomoc Nezve

Nezve 1.9.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru