Wolt (mobilní)
0 %

Donášková služba z Finska nabírá nové zákazníky

Služba Wolt byla založena v roce 2014 ve finských Helsinkách a od té doby se rozšířila do více než 25 měst po celé Evropě (například Praha a nově i Brno). Jde o donáškovou službu a konkurenci podobné platformě s názvem Dáme jídlo, která funguje na stejném principu a nabízí uživatelům možnost, jak si objednat jídlo z desítek restaurací v jednotlivém městě.

Po vytvoření účtu a přihlášení se zobrazí přehledné prostředí, kde stačí vybrat město, resp. se najde samo podle polohy. Následně mohou uživatelé prohlížet kategorie jídel - Těstoviny, Dezerty, Čína, Saláty, Ryby, Polévky, Pizza, Sushi, Hamburgery, Sendviče, Street Food, Zdravá jídla, Mexická kuchyně, Vegan, Ramen a mnoho dalších. Na obrazovce se zobrazují restaurace v blízkém okolí, aktuální populární podniky nebo nejlépe hodnocené místa.

V dolní části aplikace, která je mimochodem dostupná pro Android i iOS zařízení, se nacházejí funkce Vyhledávání obsahu, Sledování donášky, Profil uživatele a Mapa s nejbližšími restauracemi. Menší nevýhodou je malé pokrytí donášky v rámci města. Po objednání je možné donášku sledovat prostřednictvím notifikací. Pro nové zákazníky jsou připraveny kredity v různých hodnotách, které výrazně zlevní jídlo při první objednávce.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Donáška v Praze a Brně
  • Mezinárodní služba
  • Přehledná aplikace
  • Mapa restaurací
  • Oznámení o doručování
  • Android i Apple zařízení

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Wolt Enterprises Oy
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://wolt.com/cs/discovery
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 851
Publikováno: 13.02.2019
Poslední aktualizace: 2019-02-11 13:51:40
Zařazeno v kategoriích: Komunikace (mobilní) | Produktivita (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Wolt (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru