Deep Town: Mining Factory (mobilní)
0 %

Prokopejte se k nejstarším vrstvám Země

Ve hře Deep Town: Mining Factory se podíváte pod zemský povrch tak hluboko, jak vám to dovolí přístroje. Jde o zajímavý koncept hry, kde si musíte vybudovat svou továrnu na výkopové práce a posouvat své objevy stále dál. Pod povrchem se však nacházejí různé horniny a minerály, které bude třeba těžit a následně je přeměňovat na obchodovatelné komodity. Vy sami si určujete, co budete těžit, kam se se svými stroji odhodláte vrtat apod. Vedle toho najdete i podzemní jeskynní systémy nebo zkameněliny, které jsou zpestřením náročné práce dělníků.

Na tažení rud můžete využít nejrůznější metody od klasických robotů, zmrazování horniny a následného natažení odstřelem, odstřely jako takové a pod. Ve své podstatě je Deep Town: Mining Factory strategickou hrou, protože si sami určujete, jak bude vaše fabrika vypadat, co, kdy a jak se bude těžit a rovněž řídíte i obchod. Vedle toho se ale při vrtech i něco naučíte, protože se jednotlivé vrstvy dělí podle geologických období, které jsou časově rozděleny.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kopání do středu Země
  • Těžba, výstavba manufaktury
  • Obchod se surovinami
  • Různé druhy těžby
  • Objevování planety

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rockbite Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://rockbitegames.com/deep-town/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 682
Publikováno: 28.03.2017
Poslední aktualizace: 2017-03-28 16:06:51
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Strategie (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Deep Town: Mining Factory (mobilní)

Do poradny

deep-town-mining-factory-mobilni: Nový mobil - převedení účtu

Ahojte na starém mobilu jsem hrál deep town ale mám problém že na novém nemohu pokračovat od predchozi rozehrane hry děkuji moc

Pavel 10.8.2018 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru