Farmdale (mobilní)
0 %

Farmaření s různými úkoly

Hry s farmařením již překonaly svůj boom a jak všichni vědí, hlavním zdrojem tohoto herního šílenství byla návyková a skvělá hra FarmVille (ať už na Facebooku, nebo na mobilních zařízeních). Od nás si můžete stáhnout i PC verzi FarmVille 2, jakož i mobilní verzi FarmVille 2: Country Escape. Přejděme však nyní k Farmdale.

Od ostatních farmářských her se liší hlavně zasazením do fantasy světa se spoustou postav. Prostředí, ve kterém se hra odehrává, bychom mohli přirovnat ke Kraji z Pána Prstenů či Hobita. Navíc obsahuje i řadu questů a bonusového materiálu. Na začátku si vyzkoušíte tutoriál, kde se naučíte pěstovat ovoce, zeleninu a produkovat zvířátka. Začnete klasickou pšenicí a později přejdete na ostatní plodiny (jablka, pomeranče, mrkev, brambory apod.). Podobně je to i se zvířaty - nejdříve začnete se slepicemi (které paradoxně můžete na začátku získat z pěstování pšenice) a později se přidají jiná zvířata jako prasata, ovce, krávy apod.

Provádění základních úkolů jako polévání, krmení nebo sklizeň úrody vyžaduje energii, kterou získáte čekáním, případně ji lze dokoupit za reálné peníze. Ovládání hry je jednoduché, ale některá tlačítka se mohou v určitých situacích jevit jako málo výrazná a malá. Potěší funkce zoom in / out.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Farmaření ve fantasy světě
  • Jednoduché ovládání
  • Pěstování různých druhů úrody
  • Chov zvířat
  • Questy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Game Garden
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://game-garden.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1922
Publikováno: 08.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-05 23:35:11
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nadeno
Nadeno

Zdravím. Prosím o radu- jsem v 25 levlu a mám úplně plný sklad a nevím jak ho uvolnit. Nemůžu dál hrát, nic pěstovat a oslík je už úplně ulítaný!!! Děkuji Nadeno

18.03.18 17:10 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Farmdale (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru