Gunship Battle: Helicopter 3D (mobilní)
0 %

Nasedněte do helikoptéry ve skvělém bitevním simulátoru

Gunship Battle: Helicopter 3D je bojový letecký simulátor, kde nasednete do jedné z několika typů vrtulníků v několika misích a budete se snažit probít až na konec. Bojové stroje si můžete upravovat podle sebe, měnit jim výzbroj nebo maskování apod. Na začátku dostanete jednoduchý ale spolehlivý vrtulník "Little Bird" a za splnění misí získáte kredity, za které nakoupíte lepší stroje.

Smutné však je, že za kredity si koupíte jen limitovaný počet helikoptér, což znamená, že pokud chcete odemknout všechny dostupné mašiny, musíte do hry zainvestovat reálnými penězi a koupit si zlato. V misích musíte plnit zadané cíle, jakými jsou například zničení vzdušných či pozemních cílů. Nešetřete náboji - máte neomezené množství a když vám dojdou, automaticky se přebije a střílíte znovu! Ze zničených nepřátelských cílů padají různé bonusy nebo zdraví, ale po čase zmizí, takže je jejich dobré sbírat co nejdříve.

Protivníci budou dělat nemalé problémy, a proto je dobré je ničit z co největší dálky (pokud je to možné). Pokud padnete v boji, vězte, že přijdete o body i kredity. Hra nabízí pouze singleplayer, takže se online bitev nedočkáte. Během hraní není třeba být připojen k internetu, jedině, že byste si chtěli zakoupit zlato nebo obnovit herní data na serveru. Modely helikoptér jsou krásně propracované, což můžeme říci i o prostředí, strukturách a nepřátelských jednotkách. Akce, střelba a výbuchy jsou oku lahodící a s ovládáním se po pár přeletech seznámíte. Celkový skvělý herní zážitek dotvářejí realistické zvukové efekty a doprovodná hudba.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nádherná grafika
  • Ničení pozemních i létajících cílů
  • Plnění misí
  • Neomezené množství nábojů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: The One Games
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1324
Publikováno: 15.12.2014
Poslední aktualizace: 2014-12-01 18:21:47
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Gunship Battle: Helicopter 3D (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

gunship-battle-helicopter-3d-mobilni: Deter escape

Ahoj. Může mi někdo říct, co musím udělat v ,,Mission pasible,, s Chinokem abych se dostal přes V. level? Mám život, ale mise skončí ,,Failed,, Nevím, co to je ,,Deter escape,,. Dík

Jakub 4.11.2015 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru