SimCity BuildIt (mobilní)
0 %

Pečujte o chod velkoměsta

SimCity BuildIt je skvělým stavebním simulátorem, kde bude vaším úkolem budovat město od jeho základů, abyste se dopracovali až na špici světového žebříčku. Toto unikátní město roste každou minutou, a s přibývajícími obyvateli rostou i jeho  požadavky. V krásné 3D grafice tak jde o jeden z nejkrásnějších a přitom nejrealističtějších stavebních simulátorů na mobilní zařízení.

Budovy musíte rozmisťovat strategicky, aby měly co nejlepší uplatnění. To znamená, že obchodní centra je nutné postavit ve středu města, mlékárny blízko farem apod. Město je možné řídit online i offline. Při správě lze měnit pohled a obrazovku otáčet o 360 stupňů. Suroviny, které během hry získáváte, je možné vyměňovat na trzích nebo s přáteli. Jak to již ve městech bývá, nebude všechno růžové, a tak budete muset řešit problémy jako požáry, zácpy, znečištění, ale i ty méně realistické, jako například útok mimozemšťanů apod. Se SimCity se rozhodně nudit nebudete.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Online i offline budování města
  • Řešení městských problémů
  • Výměna zboží
  • Možnost rotovat s kamerou až o 360 stupňů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: ELECTRONIC ARTS
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ea.com/simcity-buildit/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2060
Publikováno: 06.01.2015
Poslední aktualizace: 2015-01-05 14:08:36
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Strategie (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Tereza Dragounová
Tereza Dragounová

Dobrý den, může mi někdo poradit, jak získat smazanou hru SimCity buildit? Hrála jsem jí na mobilu a včera po mně chtěla hra aktualizaci. Po této aktualizaci se mi celá vymazala a nevím kde najít svoji starou hru. Nebyla jsem připojená přes FB a zřejmě jí neukládala ani do cloudu (pokud se to nedělá automaticky). Poradíte mi prosím? Děkuji

11.10.16 09:29 reagovat

Poradna aplikace - SimCity BuildIt (mobilní)

Nahoru