Score! World Goals (mobilní)
0 %

Hra nejen pro fotbalové fandy

Score! World Goals přináší na displeje telefonů a tabletů nevídanou podívanou. I když se jedná o sportovní hru se zaměřením na fotbal, je jisté, že se vymyká zavedeným pravidlům. Nejde totiž o klasický fotbalový simulátor typu FIFA, ale o hru, založenou na reálných gólových situacích. Přesto nepostrádá silný prvek interakce s důrazem na přesnost a správné načasování.

Hra totiž mapuje rozhodující a důležité góly skutečných fotbalových zápasů. V databance Score! World Goals je velké množství ligových soutěží z celého světa a výběr jejich nejlepších gólových situací. Hráč si tak může zopakovat pouze ty nejlepší momenty a bude to právě on, kdo musí celou situaci dovést do zdárného konce. Hra totiž naznačí průběh samotného gólu a na hráči zůstává, zda bude dokázat situaci zahrát.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající analyzátor gólových situací
  • Skutečné momenty, skutečné zápasy
  • Množství ligových soutěží

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: First Touch Publishing
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://itunes.apple.com/us/app/score!-world-goals/id490952152?mt=8
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 991
Publikováno: 29.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-28 15:29:39
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní) | Sportovní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Score! World Goals (mobilní)

Do poradny

score-world-goals-mobilni: spusteni

Dobrý den, stahl jsem si hru score! world goals a nelze mi spustit at se snazim sebevic...kdyz dam otevrit naskoci mi cerna obrazovka se tremi policky, send profile, reset profile a force re - downloads ale ani na jedno policko nelze kliknout a dal me tablet nepusti...dekuji moc za odpoved.

josef 4.3.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru