Little Dragons (mobilní)
0 %

Budování dračího světa a starání se o dráčky

Little Dragons je roztomilá hra s draky, kde hráči vychovávají tyto okřídlené příšerky a budují jim přátelský svět. V rozkošné grafice si hru užijí zejména nejmenší, ale nepohrdnou ani fanoušci stavěček, budování světů a obecně milovníci draků/dinosaurů.

Před zakoupením draka je nutné pořídit nejdříve jeho domov (ve hře se nazývá habitat). Je třeba dbát na to, jaký habitat kupujete, protože ostrovní drak nebude žít na kontinentu apod. Malé chrliče ohně pořídíte za herní mince, které sbíráte za vychování draků a za plnění různých úkolů. Kromě herních mincí jsou ve hře i in-appky, které samozřejmě můžete koupit za reálné peníze, ale nejsou nezbytné.

Jednotlivé položky se nakupují v obchodě, ale ne všechny jsou hned přístupné. Jejich dostupnost závisí na výši vašeho levelu. Mějte na paměti, že jakoukoli činnost vykonáváte, vždycky všechno trvá různě dlouho (expanze do jiné země může trvat až 12 hodin), což ale můžete ovlivnit nákupem urychlovačů.

Graficky je hra převedená spíše do dětského stylu, chybí možnost zoomu, což může být problém zejména na menších displejích (neužijete si dráčků) a během hraní se náhodně objevují reklamy. V konečném důsledku však jde o velmi příjemné odreagování, kde se za menší časový úsek lze dosáhnout množství úspěchů. Pokud se chcete starat o své vlastní dračí království, hra Little Dragons je rozhodně pro vás.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Péče o draky
  • Zakládání nových světů
  • Změna prostředí
  • Plnění úkolů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: PlayCoMo
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze:
Počet stažení: 596
Publikováno: 24.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-19 17:33:42
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Strategie (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Aplikaci již není možné stáhnout

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Little Dragons (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru