World at Arms (mobilní)
0 %

Povedená válečná strategie

Ač všichni víme, jak je válka nelidská a hloupá, tak stále vznikají ozbrojené konflikty, při nichž umírá spousta nevinných osob. Velcí velitelé se zřejmě neřídí radami slavného generála Sun Tzu, který tvrdil, že je nejlepší porážet nepřítele bez boje a stále se pouští do bezhlavých bitev. V této hře se organizace zvaná KRA rozhodla zaútočit na Spojené státy americké, jejichž jednotkám velíte právě vy.

Užijete si propracovanou simulaci válkyrealistickými jednotkami a úžasnou grafikou. K vybudování mocné armády budete potřebovat silnou ekonomiku. Tu nastolíte stavěním správných budov, sběrem surovin a chytrým vývojem. Abyste se stali světovou velmocí tak musíte svou základnu neustále vylepšovat, abyste za ostatními nepokulhávali.

Svět je opravdu velký a čeká v něm na vás více jak 75 zábavných misí. Zúčastníte se dech beroucích bitev po celém světě. Vyzkoušíte si boj ve městech, na rozpálené poušti i v zasněžených krajinách. Naštěstí nebudete okamžitě vrženi do krvavých bitev, ale projdete si tutoriál, který vám dá užitečné instrukce.

Pokud vás přestane bavit plnění misí, tak se můžete podívat na globální mapu světa a zaútočit na ostatní hráče World at Arms. Zároveň si však musíte dát pozor, aby oni nezničili vás. V této strategické hře si užijete spoustu soubojů a dlouhé hodiny zábavy. Na nic tedy nečekejte a hru si stáhněte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Strategická hra
  • Možnost útoku na ostatní hráče
  • Postupné vylepšování
  • Spousta misí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Gameloft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.gameloft.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2766
Publikováno: 11.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-05 14:29:07
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Strategie (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - World at Arms (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru