Kubik SMS DreamCom (5.89)
0 %

Aplikace pro posílání SMS zdarma

K tomu potřebujete jenom a hlavně připojení k internetu. A samozřejmě tento program. Ten využívá k posílání SMS volné nebo placené SMS brány. Už nebudete muset otevírat stránku v prohlížeči, přihlašovat se a dokonce nemusíte znát ani internetovou stránku, z které je možné odesílat SMSky zdarma. A co dalšího nám ještě nabídne?

Pro urychlení a usnadnění lze adresáty roztřídit do skupin a odesílat tak zprávy celé skupině, prohledávat a znovu odesílat zprávy z historie nebo využít šablony zpráv. Samozřejmostí je také podpora uživatelských profilů a citlivá data je možné chránit jménem a uživatelským heslem. Ovšem nabízí i řadu další funkcí, mezi které můžeme zařadit odesílání flash zpráv, doručenky, automatické odpojení po odeslání, import a export adresářů, automatické odstranění diakritiky, aktualizace bran, číslování, rozdělení a další.

Navíc nabízí i plnou podporu mobilních telefonů. Při využívání neregistrované verze vám nehrozí žádné omezení, pouze reklamní banner na který občas budete muset kliknout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletně se postará o posílání SMS zdarma
  • Vlastní skriptovací jazyk, díky kterému je možné přidat další brány
  • Třídění adresátů do skupin a hromadné odesílání
  • Podpora uživatelských profilů
  • Zabezpečení pomocí uživatelského jména a hesla
  • Nabízí podporu pro mobilní telefony

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: DreamCom
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dreamcom.cz
Velikost souboru: 3,15 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 5.89
Počet stažení: 1816
Publikováno: 23.03.2012
Poslední aktualizace: 2012-03-23 13:00:00
Zařazeno v kategoriích: Komunikace | Mobilní telefony

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
KAREL
KAREL

Potřebuji se zbavit souboru, který mi někdo nainstaloval do PC aniž bych se ho o to prosil. Tak teď prosím, jak se toho svinstva zbavit ? SBEAPP

14.05.17 14:10 reagovat

Novák Vladimír
Novák Vladimír

Již několik let využívám pro náš myslivecký spolek službu pro odesílání krátkých sms zpráv - KUBÍK sms. Minulý týden mě zkolaboval počítač a musel do opravy. Znovu jsem stáhl Váš program, a chtěl bych pokračovat. Nemohu se však původním jménem HUBERT a heslem navk7517, dostat k našemu účtu, i když si myslím že tam stále je kredit cca 120 Kč. Prosím pomozte, ať opět mihu svým kolegům posílat sms. Novák Vladimír - jednatel spolku.

26.04.17 14:13 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, obávám se, že stránky vývojáře a provozovatele již nefungují, takže je dost možné, že celá služba již skončila.

04.05.17 12:53 reagovat

Poradna aplikace - Kubik SMS DreamCom

Do poradny

kubik-sms-dreamcom: Kubik SMS DreamCom telefony

Dobrý den, je zde uvedeno, že Kubik SMS DreamCom nabízí podporu pro mobilní telefony - potřebuji vědět pro jaké mobilní telefony - Nokia 6500 a Nokia C101 s Kubikem nefungují.

Aleš Máslo 20.4.2012 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222066 přečteno
Nahoru