Kubik SMS DreamCom (5.89)
0 %

Aplikace pro posílání SMS zdarma

K tomu potřebujete jenom a hlavně připojení k internetu. A samozřejmě tento program. Ten využívá k posílání SMS volné nebo placené SMS brány. Už nebudete muset otevírat stránku v prohlížeči, přihlašovat se a dokonce nemusíte znát ani internetovou stránku, z které je možné odesílat SMSky zdarma. A co dalšího nám ještě nabídne?

Pro urychlení a usnadnění lze adresáty roztřídit do skupin a odesílat tak zprávy celé skupině, prohledávat a znovu odesílat zprávy z historie nebo využít šablony zpráv. Samozřejmostí je také podpora uživatelských profilů a citlivá data je možné chránit jménem a uživatelským heslem. Ovšem nabízí i řadu další funkcí, mezi které můžeme zařadit odesílání flash zpráv, doručenky, automatické odpojení po odeslání, import a export adresářů, automatické odstranění diakritiky, aktualizace bran, číslování, rozdělení a další.

Navíc nabízí i plnou podporu mobilních telefonů. Při využívání neregistrované verze vám nehrozí žádné omezení, pouze reklamní banner na který občas budete muset kliknout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletně se postará o posílání SMS zdarma
  • Vlastní skriptovací jazyk, díky kterému je možné přidat další brány
  • Třídění adresátů do skupin a hromadné odesílání
  • Podpora uživatelských profilů
  • Zabezpečení pomocí uživatelského jména a hesla
  • Nabízí podporu pro mobilní telefony

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: DreamCom
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dreamcom.cz
Velikost souboru: 3,15 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 5.89
Počet stažení: 1804
Publikováno: 23.03.2012
Poslední aktualizace: 2012-03-23 13:00:00
Zařazeno v kategoriích: Komunikace | Mobilní telefony

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

KAREL
KAREL

Potřebuji se zbavit souboru, který mi někdo nainstaloval do PC aniž bych se ho o to prosil. Tak teď prosím, jak se toho svinstva zbavit ? SBEAPP

14.05 14:10 reagovat

Novák Vladimír
Novák Vladimír

Již několik let využívám pro náš myslivecký spolek službu pro odesílání krátkých sms zpráv - KUBÍK sms. Minulý týden mě zkolaboval počítač a musel do opravy. Znovu jsem stáhl Váš program, a chtěl bych pokračovat. Nemohu se však původním jménem HUBERT a heslem navk7517, dostat k našemu účtu, i když si myslím že tam stále je kredit cca 120 Kč. Prosím pomozte, ať opět mihu svým kolegům posílat sms. Novák Vladimír - jednatel spolku.

26.04 14:13 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, obávám se, že stránky vývojáře a provozovatele již nefungují, takže je dost možné, že celá služba již skončila.

04.05 12:53 reagovat

Poradna aplikace - Kubik SMS DreamCom

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny

kubik-sms-dreamcom: Kubik SMS DreamCom telefony

Dobrý den, je zde uvedeno, že Kubik SMS DreamCom nabízí podporu pro mobilní telefony - potřebuji vědět pro jaké mobilní telefony - Nokia 6500 a Nokia C101 s Kubikem nefungují.

Aleš Máslo 20.4.2012 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru