Adobe Photoshop Touch (mobilní)
0 %

Úžasný editor obrázků pro tablet

Photoshop od firmy Adobe si v oblasti úpravy obrázků užívá výsadního postavení. A není se čemu divit. Jedná se o nesmírně kvalitní a profesionální program, který jen těžko hledá konkurenci. Nyní je dostupný i pro vaše tablety.

Všechny funkce, na které jste zvyklí z klasického prostředí Photoshopu, najdete i v této verzi. Budete pracovat s vrstvami a filtry, díky kterým vytvoříte přenádherné obrázky. Aplikace využívá také prvky vašeho tabletu. Jednotlivé vrstvy můžete vyplnit právě vyfocenými fotografiemi z tabletu, což je velmi zajímavou a užitečnou funkcí.

Mnozí z vás si možná neumí představit, jak funguje ovládání na dotykovém displeji, a právem z toho mají trochu strach. Avšak nemusíte se bát, neboť vývojáři se na tento prvek zaměřili a povedlo se jim přizpůsobit ovládání tak, abyste zvládli i ty nejpreciznější úpravy.

Jestliže nejste obeznámeni s prací ve Photoshopu, tak pro vás máme dobrou zprávu. Autoři přichystali přehledný tutoriál, s kterým se naučíte, jak vytvořit dech beroucí obrázky. V aplikaci je také integrován vyhledávač obrázků. Ten vám na internetu rychle vyhledá obrázky, které můžete dále upravovat.

Projekty, které vytvoříte v Adobe Photoshop Touch, se budou automaticky ukládat na webové úložiště, kde budete mít k dispozici 2GB volného místa. Jde o unikátní aplikaci, která nabízí vše, co potřebujete k úpravě obrázků.

Verzi Adobe Photoshop Express naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Profesionální úprava obrázků
  • Ukládání projektů na webové úložiště
  • Výborné ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Adobe
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.adobe.com/products/photoshop-touch.html
Verze:
Počet stažení: 445
Publikováno: 20.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-16 12:45:28
Zařazeno v kategoriích: Foto a Video (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Aplikaci již není možné stáhnout

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Adobe Photoshop Touch (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru