Focus Go (mobilní)
0 %

Úsporná galerie pro Android

Mobilní galerie mají tu výhodu (a zároveň nevýhodu), že jich je mnoho a všichni si najdou takovou, která jim vyhovuje nejvíce. Funkcionalita je proměnná od aplikace k aplikaci a Focus Go se zaměřuje na jednoduchost a podporu gest. Sám tvůrce si je vědomi toho, že v obchodě je množství podobných aplikací a je na každém preferencích, po které z nich sáhne.

Focus Go sází na minimalistické prostředí a malý počet funkcí, které jsou ale zároveň těmi nejdůležitějšími (alespoň podle autora). Zobrazení videí, obrázků a gifů je v chronologickém pořadí od nejstarších po nejnovější. Po kliknutí na položku se zobrazí jemný efekt a je hotovo - zobrazení na celou obrazovku funguje bezproblémově.

Přibližování je jednoduché a intuitivní. Každý obrázek je rozdělen na části, které se dají samostatně zoomovat a jsou v co nejlepší kvalitě díky přednastavenému renderování. Uživatelé se slabšími zařízeními ocení přednastavené zobrazování obrázků v nižší bitrate kvalitě. V nastaveních se to dá samozřejmě změnit. Další nedílnou součástí aplikace je okamžité sdílení na sociální sítě nebo v chatovacích aplikacích. To vše s podporou nejlépe dostupných gest.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přehledná galerie
  • Minimum funkcí
  • Maličká velikost
  • Podpora gest
  • Sdílení obsahu

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Francisco Franco
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 213
Publikováno: 04.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-04 16:58:05
Zařazeno v kategoriích: Foto a Video (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Focus Go (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru