iPhoto (mobilní)
0 %

Moderní správce fotografií

iPhoto je moderní aplikace od společnosti Apple, díky které budete mít kompletní přehled o vašich fotografiích. Budete je moct procházet, upravovat a sdílet přímo ve vašem iPhonu nebo iPadu.

I když máte alba se spoustou fotek, tak se v nich bez problému vyznáte. K dispozici máte také režim zobrazení dvou fotografií vedle sebe, s kterým snadno rozpoznáte, jestli je jedna ze dvou fotek hezčí a druhou můžete smazat. Ke všem obrázkům lze přidávat tagy, s nimiž bude organizace alba mnohem jednoduší a efektivnější. Abyste se ve fotkách dobře orientovali, tak můžete libovolně měnit jejich pořadí.

Nechybí ani vestavěný editor obrázků, v kterém si s vašimi fotografiemi můžete pohrát. Snadno je oříznete, změníte jim barvy nebo je vyrovnáte. Úpravy je možné kdykoliv vrátit zpět, pokud se vám nebudou zdát jako nejvhodnější. To platí i pro dříve upravené obrázky.

Máte možnost do obrázků přidávat umělecké kresby. I když by se mohlo zdát, že to s dotykovým ovládáním nepůjde zrovna nejlíp, tak je k dispozici řada štětců, s kterými to bude jednodušší, než se na první pohled zdá. Pomocí řady efektů a elegantních barevných filtrů snadno vdechnete svým fotografiím nový život.

Další zajímavou funkcí je tvorba foto deníků. S nimi snadno převyprávíte své příběhy z cest a zajímavé zážitky. Poté je můžete jednoduše sdílet se svými přáteli na Facebooku nebo Twitteru. Celkově vzato jde o velmi profesionální aplikaci, s kterou bude jakákoliv práce s fotografiemi hračkou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Propojení se sociálními sítěmi
  • Správa fotografií
  • Profesionální úprava obrázků

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Apple
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apple.com/uk/apps/iphoto/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad iOS7 / iPhone, iPad
Počet stažení: 1361
Publikováno: 19.08.2013
Poslední aktualizace: 2014-01-02 07:58:09
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Foto a Video (mobilní) | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - iPhoto (mobilní)

Nahoru