Podcasts (mobilní)
0 %

Pohodlný poslech podcastů

Podcasting je moderní metoda šíření informací. Její princip je založen na tom, že jsou na internet nahrávány audio nebo video záznamy, ve kterých autor diskutuje libovolné téma. Tyto nahrávky poté může kdokoliv zhlédnout a jsou nazvány podcasty. S touto aplikací získáte přístup ke spoustě takových nahrávek, které si můžete okamžitě poslechnout.

Díky rozsáhlé databázi objevíte spoustu nových kanálů, kde jsou pravidelně umísťovány nové nahrávky. Bez problémů si je můžete přehrát na vašem mobilním zařízení. Najdete video a audio záznamy ve více jak 40 různých světových jazycích.

Jednotlivé podcasty jsou příhodně rozděleny do témat. Snadno si tak můžete poslechnout záznamy o ekonomice, hudbě, umění, dění ve světě nebo sportu. Jednoduše lze vytvořit vlastní playlist, ve kterém budou vaše oblíbené kanály. Pokud jejich autor nahraje nový záznam, tak budete vždy upozorněni a můžete se na něj okamžitě podívat.

Tento playlist jde synchronizovat s programem iTunes. Pokud nemáte stále připojení k internetu, tak nemusíte zoufat, neboť si bez problémů všechny podcasty stáhnete. Jestliže narazíte na nějaký zajímavý, který by mohli ocenit vaši přátelé, tak jej můžete pohodlně sdílet na Facebooku, Twitteru nebo prostřednictvím e-mailu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přehrávání audio a video nahrávek
  • Tvorba vlastních playlistů
  • Možnost stažení podcastů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Apple
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apple.com/support/ios/podcasts/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 1164
Publikováno: 19.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-15 11:58:45
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Foto a Video (mobilní) | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Podcasts (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru