Tool for Picasa, Google+ Photo (mobilní)
100 %

Správa a sdílení fotografií

Picasa je jedinečný nástroj, vytvořený společností Google, díky kterému můžete na internetu ukládat své fotky. Snadno je také můžete seskupit do alb a sdílet se svými přáteli. Hned po jeho vydání se stal velmi populárním a Google se jej rozhodl integrovat i do své sociální sítě Google+. S touto aplikací můžete snadno spravovat svá webová alba.

Tool for Picasa, Google+ Photo vám umožní jednoduše nahrávat videa a fotografie z vašeho mobilního zařízení na internet. Také můžete všechny soubory synchronizovat, abyste k nim měli přístup z mobilu nebo tabletu i bez připojení na internet.

Svá alba můžete prostřednictvím této aplikace pohodlně spravovat. Jednotlivé fotky a videa lze přesouvat nebo mazat. Nechybí vestavěný editor obrázků, který obsahuje základní funkce a pomůže vám v doladění vzhledu fotografií.

Vše můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích nebo prostřednictvím e-mailu. Prohlédnete si také alba ostatních a můžete k nim přidávat komentáře. Přestože se nejedná o oficiální nástroj od společnosti Google, tak se jedná o velmi profesionální a moderní aplikaci, která dosahuje nebývalých kvalit.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Správa webových alb ve službě Picasa
  • Rychlé nahrávání fotek a videí
  • Sdílení alb s přáteli

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: COLIFER LAB
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 1622
Publikováno: 17.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-13 13:31:59
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Foto a Video (mobilní) | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Tool for Picasa, Google+ Photo (mobilní)

Nahoru