Drag Racing (mobilní)
0 %

Adrenalinové závody online

Ohlušující hluk motorů, gumování kol a pekelně rychlé závody. To vše vás čeká v této hře. Svezete se za volantem nejrychlejších aut z celého světa. Vybrat si můžete z více jak 50 vozů, se kterými se vydáte na tratě tzv. Drag závodů.  

Princip těchto závodů je velmi jednoduchý. Máte před sebou rovnou trať a vedle sebe natěšeného soupeře. Jakmile se na semaforu objeví zelená, tak musíte dupnout na plyn a neustále zrychlovat. Ve správných chvílích musíte zařadit a poté už jen věřit, že do cíle dorazíte jako první.

Drag Racing je hlavně o tom, jaké máte auto, a tato hra jich nabízí opravdu hodně. Od klasického Mustanga přes Nissan Skyline až k modernímu BMW M3. Více jak 1000 koní se bude prohánět po speciálních závodištích, přičemž můžete závodit proti lidem z celého světa. Vyzvat můžete své přátele i náhodné soupeře.

Svého motorového miláčka si můžete upravovat a vašim cílem bude vymyslet co nejlepší kombinaci síly, přilnavosti a ideálního řazení. Auto budete postupně vylepšovat a můžete k němu také přidat nitro.

Jde o skvělou hru, která vás jen tak nepustí. Závody jsou vyzývavé a mohou být napínavé do poslední sekundy. Pokud máte rádi auta a rychlost, tak na nic nečekejte a hru si stáhněte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pekelně rychlé závody
  • Spousta aut
  • Postupné vylepšování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Creative Mobile
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://creative-mobile.com/game/drag-racing/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Windows Phone
Počet stažení: 2750
Publikováno: 08.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-01 13:00:18
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Závodní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Drag Racing (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru