Redline Rush (mobilní)
20 %

Drtivá závodní hra

Redline Rush nepatří mezi klasické závodní hry – jedná se totiž o křížence závodů a destruction derby. Hráč si může zvolit jedno ze dvou sad závodních vozů, přičemž každá ze sady nabízí celých osm nadupaných sportovních vozů. S nimi se následně vydá na úzké a nebezpečné tratě, které jsou často lemovány vysokými bariérami a není tak problém do některé z nich v plné rychlosti narazit. Mimo malé šířky se na trati vyskytuje ještě množství další překážek – hustá doprava, neodbytná policejní auta a všudypřítomné krabice a další umělé překážky.

Po samotném vjetí na závodní trať hráč pochopí, že neřídí obyčejné sportovní auto. Stačí totiž správně ťuknout protivníka a ten se vymrští jako pružina. V Redline Rush se tak prakticky nemusíte ohlížet na to, zda a jak do vozidel vrazíte – prakticky vždy totiž odletí jako hadrový panák. Ovšem ne vždy se taková akce podaří a někdy se stane, že takto z trati vyletí právě hráč samotný.

Redline Rush je synonymem pro zběsilou jízdu, těsné míjení protivníků a drtivé srážky a nárazy. Nasbíráte největší porci bodů?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Adrenalinová jízda
  • Srážky a střety
  • Sbírání bodů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Dogbyte Games, Crescent Moon Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.dogbytegames.com/redline_rush.html
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2385
Publikováno: 25.09.2013
Poslední aktualizace: 2013-09-20 10:30:11
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Závodní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 1
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Redline Rush (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru