Russian Traffic Racer (mobilní)
0 %

Zasněžená atmosféra ruských cest

Hra Russian Traffic Racer vás zavede do zasněžených krajů matičky Rusi, kde si vyzkoušíte, jaké je to jezdit ve sněhových podmínkách. Společnost vám budou dělat ostatní auta silničního provozu projíždějící z jedné strany na druhou. Vybrat si můžete z několika aut (3 sportovní, 4x4 pickup nebo klasický VAZ 2101) a před začátkem jízdy si volíte i barvu vozu, pohled na vůz shora nebo pohled z auta, náhon kol a také převodovku. Jezdit se dá během dne i noci, přičemž právě noční jízda je o něco náročnější a zábavnější zároveň. 

Co však hře chybí jsou zatáčky, které zde budete hledat jen marně. Hra se sice prezentuje jako velmi realistická, ale intuitivní ovládání se prakticky nedá plně využít, protože se můžete maximálně vyhýbat protijedoucím autům nebo předjíždět ty pomalé. Při nárazech nedoufejte, že by se model auta nějak poškodil. Jediné, co srážkou dosáhnete, je ztráta života (na začátku jízdy máte vždy 3) a po třech nárazech musíte jízdu opakovat. Cílem hry je tak projít co nejdále, což je sice hezké, ale pokud jste náročnější hráč, hlubší význam zde nehledejte. 

Každopádně jde o oddechovou závodní hru, kde asi nestrávíte nespočetné hodiny hraní ale rozhodně nepřestanete, dokud se v ujeté vzdálenosti několikrát neproděláte.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Simulátor ruských cest
  • Jen rovná silnice s provozem
  • Nastavení dne a noci, převodovky, barvy vozu ...
  • Cílem je dojít co nejdále

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Touch Games Production
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 786
Publikováno: 20.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-04 09:04:18
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Závodní hry (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Russian Traffic Racer (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

221049 přečteno
Nahoru