Trials Frontier (mobilní)
0 %

Překonávejte překážky v mega úspěšné závodní arkádovce

Trials Frontier je první hrou ze série Trials od finského studia RedLynx, která se dostala na mobilní platformy. Tato motoristická série zavítala již na všechny platformy (PS4, Xbox One, PC...) a bylo jen otázkou času, kdy se dočkají i majitelé smartphonů a tabletů.

Hlavním cílem ve hře je na motorce překonávat různé překážky, plnit výzvy nebo závodit s protivníky, nespadnout při tom a dorazit vcelku do cíle. To vše se odehrává z bočního pohledu, ale jak sami uvidíte, grafika je plně ve 3D. Navíc je vše krásně detailní, v pestrých barvách a plynulých animacích. Kromě klasických chvil strávených na trati však je přítomen i příběh, který začíná v městečku, kde máte k dispozici tři budovy - obchodgaráž salon. V garáži si vylepšujete mašinku za peníze získané ježděním a plněním úkolů v obchodě nakupujete součástky a palivo (vylepšení na motorce se projeví prakticky okamžitě po nasazení na trať) a v salonu se odehrávají všechny interakce mezi postavami. Tam si vaše postava popovídá s jinými (forma vtipných dialogů) a získá tak úkoly od kdekoho (cestovatel, automechanik, fanoušek motorek...).

Vývojáři si na hře dali opravdu záležet, což potvrzuje i skvělá a realistická fyzika, která prostě nenechá chladným žádného hráče. Ať už půjde o vybuchující útesy, padající mosty, jízdu po strmých svazích nebo ty nejvyšší skoky, Trials Frontier nadchne a nepustí. Navíc můžete jezdit i proti reálným hráčům např. v Ghost módě a soupeřit tak o přední příčky v tabulkách.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úžasné možnosti v herním světě
  • Detailní textury, 3D grafika
  • Závody na pozadí menšího příběhu
  • Plnění úkolů, překonávání nápaditých překážek
  • Soupeření s reálnými hráči

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: RedLynx
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.redlynx.com/games/trials-frontier
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1848
Publikováno: 07.07.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-07 08:38:20
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Závodní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Trials Frontier (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru