Zombie Highway 2 (mobilní)
0 %

Zombíci v jedné z nejlepších free-to-play her

Zombie Highway 2 je skvělá survival a free-to-play hra z postapokalyptického prostředí, která si získá všechny hráče už jen proto, že je zcela zdarma a v nevýhodě není absolutně nikdo. Je tedy jedno, zda si za vylepšení ve hře připlatíte, nebo se necháte unášet herní rychlostí a předměty si budete odemykat postupně.

Vy a váš spolujezdec v autě uháníte krajinou plnou "chodců" a snažíte se dojet co nejdále. Cesta je však bojem se zásobami munice a hospodařením se zdroji, jako například nitro. Musíte si tak dobře rozmyslet, kdy spolujezdec použije střelné zbraně nebo kdy se vám vyplatí zrychlit na maximum. V cestě stojí množství zombíků, kteří se nebojí skákat na vaše auto a vy je musíte jednoduše pozabíjet a setřást. Abyste se jich zbavili, musíte se s autem vláčet v těsné blízkosti jiných vraků aut nebo předmětů, které je z vašeho auta zaručeně dostanou.

Odemykatelné jsou všechny součásti hry, ať už jde o auta, zbraně nebo nové objekty. Na každý den jsou připraveny denní výzvy, které si stačí každý den stáhnout a můžete je hrát i offline. Ovládání je maximálně intuitivní, jednoduché a grafická stránka hry je také perfektní (krásně propracované detaily, obnovený vzhled aut, autentické prostředí). Za herní projev se vám přičítají body a můžete se tak předbíhat s kamarády o přední příčky v tabulkách.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zombie postapokalystické prostředí
  • Různé zbraně, auta, prostředí ...
  • Je nutné taktizovat
  • Plně zdarma
  • Denní výzvy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Auxbrain, Inc.
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 427
Publikováno: 29.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-11 10:27:02
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Závodní hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - Zombie Highway 2 (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru