ČHMÚ+ (mobilní)
0 %

Profesionální správa o počasí v ČR

Mobilní aplikace ČHMÚ+ zprostředkovává profesionální zpravodajství o počasí na území ČR a spolu s aplikací ČHMÚ tak tvoří ideální dvojici do mobilu pro všechny uživatele, kteří si potrpí na podrobné zprávy o počasí. Obě aplikace jsou zdarma a každá z nich nabízí jiné informace. Bohužel widget ani změna témata nejsou podporovány ani v jedné z nich.

Základ tvoří předpověď počasí z několika desítek měrných stanic po ČR. Na mapě jsou tak zobrazeny údaje o teplotě, větru, srážkách, oblačnosti, vlhkosti, sněhu a celkovém stavu počasí. Každá stanice lze otevřít samostatně a zobrazit historie.

Součástí aplikace je i odhad srážek z radarových dat a srážkoměr. K tomu je přidána i animace pro celé území republiky. Sondáž zase zprostředkovává údaje z balónových sond; směr a rychlost větru, změna teploty, trojný bod vody nebo křivka směšovacího poměru. Dále jsou v aplikaci informace o UV indexu, stavu vody po celé republice (výšky hladiny, průtok, přívalové vody + grafy) nebo stavu ovzduší - prach (PM10), oxid siřičitý (SO2), oxid dusičitý (NO2) a ozón (O3). Aplikace ČHMÚ+ je založena na modelu Aladin.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Počasí pro ČR
  • Založené na modelu Aladin
  • Srážky, stav vody, UV index
  • Stav ovzduší
  • Balónové sondy
  • Grafy a meteogramy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: OKsystem
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://portal.chmi.cz/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 357
Publikováno: 03.05.2018
Poslední aktualizace: 2018-05-01 22:26:42
Zařazeno v kategoriích: Zpravodajství (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Poradna aplikace - ČHMÚ+ (mobilní)

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

849844 přečteno
Nahoru