Sublime Text (2.0.1 - 32bit)
0 %

Textový editor pro náročné uživatele

Sublime Text je sofistikovaný textový editor, který je vhodný zejména pro vývojáře. Velmi jednoduše se v něm provádějí i složitější úpravy, které jsou v ostatních textových editorech prací na delší dobu.

Autor tohoto programu se při jeho tvorbě řídil třemi základními principy. Chtěl mít minimalistický program, který bude zaměřen na text a ne na 14 různých panelů. Dále požadoval, aby text nebyl ničím zakrýván a jeho posledním požadavkem bylo využití každého dostupného pixelu na obrazovce.

To vše vedlo k tvorbě Sublime Text, ve kterém se autorovi podařilo splnit základní principy a také přidat mnohem více. Po designové stránce je program jednoduchý a přehledný. Skrývá mnoho funkcí, které u jiných editorů nenajdete jako paleta příkazů, která vám dá jednoduchý přístup k nastavení nebo souborům možnost rozvržení programu na monitoru dle vlastní libosti, spoustu pluginů a další užitečné prvky.

V aplikaci je možno nastavit téměř vše od klávesových zkratek, přes doplňování textu až ke komplexním makrům. To vám dává obrovskou flexibilitu v používání tohoto programu. Pokud se vám nelíbí jeho vzhled, máte na výběr několik různých témat. Sublime Text je jedním z nejlepších editorů pro náročné uživatele, vyzkoušejte ho i vy. Jedná se o trial verzi, kterou však můžete používat, jak dlouho chcete. Občas se vám při ukládání připomene, že se nejedná o plnou verzi programu, ale jinak je jeho funkčnost neomezená.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletní přizpůsobitelnost
  • Minimalistický design
  • Přívětivé prostředí pro vývojáře

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Jon Skinner
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.sublimetext.com/
Velikost souboru: 5,60 MB
Operační systém: Win 7 /Win Vista /Win XP /Win 8
Verze: 2.0.1 - 32bit
Počet stažení: 951
Publikováno: 13.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-03 08:44:36
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Vývojové nástroje | Kancelářské programy | Textové editory | Programování | Multifunkční editory | Tvorba webu

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Poradna aplikace - Sublime Text

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

217181 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

847323 přečteno
Nahoru