Sublime Text (2.0.1 - 32bit)
0 %

Textový editor pro náročné uživatele

Sublime Text je sofistikovaný textový editor, který je vhodný zejména pro vývojáře. Velmi jednoduše se v něm provádějí i složitější úpravy, které jsou v ostatních textových editorech prací na delší dobu.

Autor tohoto programu se při jeho tvorbě řídil třemi základními principy. Chtěl mít minimalistický program, který bude zaměřen na text a ne na 14 různých panelů. Dále požadoval, aby text nebyl ničím zakrýván a jeho posledním požadavkem bylo využití každého dostupného pixelu na obrazovce.

To vše vedlo k tvorbě Sublime Text, ve kterém se autorovi podařilo splnit základní principy a také přidat mnohem více. Po designové stránce je program jednoduchý a přehledný. Skrývá mnoho funkcí, které u jiných editorů nenajdete jako paleta příkazů, která vám dá jednoduchý přístup k nastavení nebo souborům možnost rozvržení programu na monitoru dle vlastní libosti, spoustu pluginů a další užitečné prvky.

V aplikaci je možno nastavit téměř vše od klávesových zkratek, přes doplňování textu až ke komplexním makrům. To vám dává obrovskou flexibilitu v používání tohoto programu. Pokud se vám nelíbí jeho vzhled, máte na výběr několik různých témat. Sublime Text je jedním z nejlepších editorů pro náročné uživatele, vyzkoušejte ho i vy. Jedná se o trial verzi, kterou však můžete používat, jak dlouho chcete. Občas se vám při ukládání připomene, že se nejedná o plnou verzi programu, ale jinak je jeho funkčnost neomezená.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletní přizpůsobitelnost
  • Minimalistický design
  • Přívětivé prostředí pro vývojáře

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Jon Skinner
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.sublimetext.com/
Velikost souboru: 5,60 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 2.0.1 - 32bit
Počet stažení: 977
Publikováno: 13.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-03 08:44:36
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Vývojové nástroje | Kancelářské programy | Textové editory | Programování | Multifunkční editory | Tvorba webu

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Sublime Text

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

861161 přečteno
Nahoru