GoPlayer (3.7)
0 %

Výkonný přehrávač videí a filmů

Už jsme si zvykli, že nejlepší přehrávače multimediálního obsahu pocházejí z Asie, konkrétně z Koreje (KM Player a GOM Player). Stejně jako v ostatních technických a informačních oblastech se totiž do popředí dostává Čína. GoPlayer je toho jasným důkazem. Minimalistický, ale velmi schopný přehrávač je připraven se měřit i s tou nejtvrdší konkurencí. Jaké k tomu má předpoklady?

Je minimalistický opravdu ve všem – velikost stahovaného souboru je pouze několik málo megabajtů, stejně jako samotná instalace. Po spuštění si také uživatelé všimnou, že program zabírá malou porci operační paměti (RAM). Zároveň je GoPlayer velmi šetrný k procesoru, který zatěžuje naprosto minimálně. Díky podpoře akcelerace grafické karty si GoPlayer bez potíží poradí i s těmi nejnáročnějšími videi v HD rozlišení.

Další funkcí je automatické vyhledávání anglických titulků k filmům, kterou v našich končinách pravděpodobně využije málokdo. Design GoPlayeru je naprosto jednoduchý, bez žádných výstředností a nebýt poměrně moderních textur na ovládacích prvcích, hodně by svou strohostí připomínal Media Player Classic.

Pozor: jako většina dalších přehrávačů nabízí i GoPlayer při instalaci nahrání i přidružených toolbarů, programů a dalších otravných věcí, kterými si rozhodně nechcete zahltit počítač. Proto i zde doporučujeme instalaci projít manuálně a opravdu obezřetně a ta dvě políčka odškrtnout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Akcelerace grafickou kartou
  • Jednoduchý design
  • Automatické stahování anglických titulků (chystaná funkce)
  • Minimální nároky na paměť i procesor

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Beijing ELEX Technology Co, Ltd.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.goplayer.cc
Velikost souboru: 0,75 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 3.7
Počet stažení: 1782
Publikováno: 14.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-14 05:37:01
Zařazeno v kategoriích: Multimédia | Video | Multimediální přehravače | Video přehravače

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - GoPlayer

Doporučujeme

Nahoru