Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Age of Conan: Unchained

74 %

Vynikající MMORPG

Age of Conan: Unchained, dříve také známá pod názvem Age of Conan: Hyborian Adventures zavede hráče do tajemného fantasy světa Hyboria. Ač se jedná o klasické MMORPG, tak hra disponuje hned několika velmi nečekanými prvky, které hráče bezpochyby uchvátí. V prvé řadě je to téměř dokonalá grafika, která ve své době směle konkurovala a předháněla nemalé množství singleplayerových záležitostí. Druhou neméně důležitou složkou pak zůstává příběh. Kvalitní a propracovaný příběh, který by herní postavu neustále provázel, nebývá příliš u MMORPG k vidění, jelikož je to výsada klasických RPG. Ovšem Age of Conan příběhem disponuje a to ne ledasjakým. Navíc při každém levelu hráč obdrží vstupenku pro další příběhovou misi a posune se tak dál ve svém tajemném putování. Poslední skutečně vynikající a netradiční součást hry je soubojový systém. Hráč se potká s množstvím nepřátel, které bude muset zabít, aby si uchránil vlastní život. Díky Real Combat systému může cílit na tři různé části protivníkovy postavy a získat tak značnou výhodu při dostatečné přesnosti. Navíc hra umožňuje využívat obranné prvky a komba, která dokáží protivníka například srazit k zemi nebo jej jinak omezit či zranit.

Při zakládání herního účtu si hráč může zvolit rasu i povolání postavy, se kterou se hodlá potulovat po rozlehlém světě Hyboria. Na výběr je hned dvanáct povolání při čtyřech různých rasách.

Závěrečnou zajímavostí celé hry je pak vynikající zvukový a hudební doprovod, který dotváří přímo dokonalou atmosféru.

Age of Conan: UnchainedPořádná potvoraSouboj

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající grafické prostředí
  • Rozlehlý herní svět
  • Množství NPC
  • Skvělé souboje
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ageofconan.com/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 1101
Publikováno: 10.8.2013
Poslední aktualizace: 2.8.2013
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Adventury a RPG, MMO hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 9 a e 4 e  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)