Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Army Rage

71 %

Free2play FPS hra z druhé světové války

Army Range hráče opět vrací do bojů druhé světové války a snaží se jim věrně nasimulovat některé z bitev. Hráči se tak mohou setkat se populárními i méně známými zbraněmi a vozidly, které se účastnily této velké války. Ostatně realističnost v podání herních mechanismů je hlavním rysem celé hry.

Hra nabízí čtyři různá povolání, která si může hráč vybrat před respawnem – Assault, Scout, Support nebo Engineer. Assault je nejuniverzálnější z povolání. Hráči s tímto povoláním dokáží útočit v přední linii, ale zároveň jsou schopni pokrýt útočící spolubojovníky. Hlavní zbraní je automatická puška, která je nejvhodnější na střední vzdálenost. Jedná se o kompromis mezi přesností, účinností a rychlostí střelby.

Scout je povolání určeno primárně na rozlehlejší mapy. Hráč v nich může ze strategického bodu kontrolovat frontu a zároveň krýt postupující spoluhráče. Tato třída má k dispozici celou řadu odstřelovacích pušek, které jsou určeny pro smrtící akce na střední a hlavně velkou vzdálenost.

Třída Support je synonymem pro tank v uniformě. Tato jednotka totiž disponuje obrovskou výdrží a velkým arzenálem těžkých zbraní. Tomu však odpovídá velice nízká rychlost pro přesun, která z hráče dělá snadný cíl při jeho přesunu.

Engineer se stará o blaho svých spoluhráčů. Dokáže totiž ničit tanky a jinou nepřátelskou těžkou techniku, opravovat tu vlastní, sestavovat stacionární kulometná hnízda, která jsou vynikající pro pokrytí důležitých postů a mnoho dalšího.

Minimální požadavky:

Procesor: Athlon 64 3200+/Intel 2.0 GHz
Grafická karta: 256 MB videopaměti
Paměť RAM: 1 GB
Místo na pevném disku: 2GB
 
Hra Army Rage byla bohužel k 22. 7. 2013 ukončena. Zde si můžete přečíst vyjádření tvůrců hry.
Army RageHerní rozhraníZačátek hry

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Netradiční skiny jednotek
  • Čtyři hlavní třídy
  • Množství levelů
  • Zajímavé mapy
 

Aplikaci již není možné stáhnout

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.armyrage.com/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 523
Publikováno: 2.4.2013
Poslední aktualizace: 2.4.2013
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, MMO hry, Multiplayerové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 d 6 7 3 8  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)