Heroes of Newerth (3.1.0)
0 %

Fantasy onlinovka zdarma na motiv DotA

Heroes of Newerth (HoN) je populární multiplayerová hra, která je velmi silně inspirována Warcraft 3 módem DotA. V současné době je hratelná zdarma. Příběh se odehrává v Newerthu, kde vypukly boje mezi zvířaty a lidskou legii. Nakonec jsou však tyto strany nuceny se spojit, jelikož svět začnou pustošit démoni.

Hratelné jsou tedy dvě strany představující jakési dobro a zlo, jednou je legie a druhou pekelní démoni. Jednoduše se stanete členem jednoho ze dvou pětičlenných týmů. Jejich hlavní prioritou je probojovat se do nepřátelské základny. V tom vám samozřejmě bude bránit horda monster. Vašim úkolem je, kromě ničení všech možných nepřátelských budov, hlavní srdce základny, které pokud zničíte, máte vyhráno.

Co se týče výběru charakterů, HoN nabízí široký výběr, kolem 100 různých postav, které jsou seřazené do tří kategorií. První je obratnost: tito hrdinové spoléhají na rychlost, ukrývání a magii. Druhá kategorie je síla, což jsou zcela logicky hrdinové vhodní do předních linií s dobrou vydrží. Poslední kategorií je inteligence a tito hrdinové naopak trpí na výdrž, ale jsou schopni útočit z dálky. Zkrátka a dobře, každý hrdina má něco do sebe a potýká se s výhodami a nevýhodami, tak aby byla hra zajímavá.

Jako hrdinové budete sbírat různé magické runy, zbraně a předměty, které mohou razantně měnit vaši efektivnost ve hře. Spolu s kvalitním grafickým zpracováním hry vám HoN nabízí spoustu hodin zábavy a určitě bude vděčnou alternativou pro hráče tohoto žánru.

Čtěte náš pravidelný speciál o MOBA hrách.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Onlinovka zdarma
  • Kvalitní grafické zpracování
  • Široký výběr hrdinů a itemů
  • Hratelnost a kooperace spoluhráčů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: S2 Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.heroesofnewerth.com/
Velikost souboru: 1.759,57 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 3.1.0
Počet stažení: 1010
Publikováno: 18.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-18 14:23:58
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | MMO hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Heroes of Newerth

Doporučujeme

Nahoru