F.E.A.R Combat (1.07)
0 %

Krvavá multiplayerová střílečka

F.E.A.R byla ve své době velmi populární hra, která hráčům přinášela pořádné dávky adrenalinu. Kombinace hororových prvků a akční střílečky vytvořila unikátní hru s vynikající atmosférou. V této hře byl na prvním místě singleplayer a příběh. Naštěstí se po čase autoři rozhodli, že vytvoří i velmi chytlavý multiplayer. Dobrou zprávou je, že kompletní režim více hráčů je zcela zdarma.

F.E.A.R Combat je sice součást originální hry, ale vyšla také jako samostatný titul. Čeká v něm na vás 19 map, na kterých budete zápolit se soupeři z celého světa. Prožijete krvavé a vzrušující bitvy uvnitř budov nebo také taktické akční souboje v lesích.

Ke všem původním bylo přidáno dalších 12 nových zbraní, s kterými si můžete zastřílet, jak se vám zlíbí. Nemusíte se vždy uchylovat k tradičním zbraním, jako jsou pistole nebo samopaly, ale můžete využít i nekonvenční zbraně jako dělo, které chrlí ocelové kolíky.

Na každém serveru je předem určeno, kolik zbraní u sebe může hráč mít. Nesmíme opomenout ani speciální vybavení jako miny. Správně položená past dokáže nepřátele nejen lehce zabít, ale také mu způsobit nemilý nervový kolaps, zvláště ve vypjatých soubojích. K dalším taktickým zbraním patří například dálkově odpalovací granát, díky kterému mohou řady nepřátel výrazně prořídnout.

Zahrajete si všechny klasické módy včetně Deathmatche nebo Capture the Flag. F.E.A.R Combat se dá snadno hrát po sítí, ale jeho hlavním zaměřením je hra na internetu. Pokud se tedy zaregistrujete a máte aktivní PunkBuster, který zabraňuje tomu, abyste při hraní podváděli, tak se můžete vesele pustit do hraní.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Profesionální střílečka
  • Široký arzenál zbraní
  • Multiplayerová akce
  • Výborná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Monolith
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.lith.com/Games/F-E-A-R--Combat
Velikost souboru: 1.896,16 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.07
Počet stažení: 3014
Publikováno: 19.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-15 12:56:03
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - F.E.A.R Combat

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru