ShootMania Storm (Open Beta)
0 %

Akční multiplayer od tvůrců TrackManie

Pokud jste fanoušky herní online série TrackMania, pak by vám určitě neměla ujít tato novinka z dílny studia NADEO. Po řadě skvělých závodních her přicházejí vývojáři s kompletně novým tématem – akční team deathmatch online hrou. Její princip bude vycházet z obecného konceptu všech Mania her – nenáročné na hráče nebo výkon PC a s důrazem na dynamiku a hratelnost.

ShootMania Storm přináší relativně obyčejnou, ale skvěle hratelnou a skutečně akční online hru. Hráči se rozdělí na dva týmy, které proti sobě logicky bojují. Hráč má k dispozici základní zbraň, která mu pomůže v likvidování nepřátel a plnění základního úkolu. Každý tým se snaží získat co nejvíce energetických sloupců, které jsou různě rozmístěny po mapě. Sloup je zpočátku neaktivní. Jakmile k němu hráč přijde a spustí jej, začne jeho aktivace. Sloup se začne naplňovat energií v barvě hráčova týmu a hladina naplnění stoupá až k samotnému vrcholu (podobně jako u známé pouťové atrakce, u které figuruje velké kladivo).

Hra byla zatím vydána ve zkušební verzi jako Open Beta. K samotnému hraní pak budete potřebovat herní prostředí Mania Planet, které se však samo nainstaluje s první Mania hrou a automaticky vás provede registrací. Vše je navíc v češtině, takže můžete hrát už asi tři minuty po stažení hry.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchý herní princip
  • Poutavá grafika
  • Team Deathmatch

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: NADEO
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.maniaplanet.com/cz/shootmania/
Velikost souboru: 1.335,76 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Open Beta
Počet stažení: 1579
Publikováno: 12.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-12 02:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - ShootMania Storm

Nahoru