ABBYY FineReader (11 Professional)
0 %

Převod tištěných dokumentů do digitální podoby

FineReader Professional Edition je vynikající nástroj pro převod tištěných materiálů do jejich digitální podoby. Své využití najde všude tam, kde je k administrativní práci využíván scanner. S jeho pomocí lze rychle a jednoduše převést textové dokumenty ve formátech MS Word, Excel, WordPerfect, HTML, PDF či XML do digitální podoby bez zdlouhavého přepisování na počítači.

Naskenované dokumenty je možno uložit ve formátech PDF, Word nebo HTML. Program dokáže věrně převést celou stránku přesně podle předlohy, včetně obrázků, tabulek i fontu písma. Program obsahuje kontrolu pravopisu, rozezná čárový kód i vícejazyčný text a je lokalizován do všech světových jazyků, včetně češtiny. U každého naskenovaného dokumentu je možnost vyplnit identifikační data a klíčová slova, která je možno uložit i externě ve formátech PDF, DOC, HTML, HML, RTF a LIT pro pozdější indexaci a další zpracování.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Snadný převod tištěných dokumentů do digitálních formátu
  • Převod tištěných dokumentů formátu MS Word, Excel, WordPerfect, HTML, PDF či XML
  • Export dokumentů do formátu PDF, Word, HTML, CSV, DB
  • Kontrola pravopisu
  • Rozpoznávač čárového kódu
  • Rozpoznání vícejazyčného textu
  • Čeština

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: ABBYY Software House
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.abbyy.cz
Velikost souboru: 374,86 MB
Operační systém: Win 2000 /Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 11 Professional
Počet stažení: 5104
Publikováno: 26.01.2012
Poslední aktualizace: 2012-01-26 11:48:22
Zařazeno v kategoriích: Grafika a fotografie | Podnikání a domácnost | OCR

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Jan Poláček
Jan Poláček

Dobrý den, nechci ztrácet čas přepisováním tištěných textů. Co je pro mne nejlevnější cesta, jak toho dosáhnout? Scaner nemám, ale někde jsem četl, že je možné použít i digitální fotoaparát a k tomu nějaký program na převedení do wordu. Stránky z knih by se mi totiž často scanovaly špatně. S pozdravem Jan Poláček.

19.07.15 18:31 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, ano, s pomocí fotoaparátu by mělo být možné text nafotit a nechat některým OCR programem rozpoznat. Jenom upozorním, že díky kruhové čočce dochází v okrajích focených stránek k mírnému rozmazání a doporučuji proto nejprve danou techniku vyzkoušet a ověřit, že Vámi zvolené nastavení funguje tak, jak má. Přikládám ještě článek s popisem techniky a základními programy: http://mujsoubor.cz/magazin/ocr-konec-prepisovani-dokumentu

20.07.15 10:20 reagovat

Poradna aplikace - ABBYY FineReader

Do poradny

abbyy-finereader: Formát TIFF.

Při odeslání naskenovaného textu pomocí "Dokument finereader" a následném vložení do Scan Tailoru mi tento stále hlásí,že se soubor nepodařil nahrát , je poškozen nebo nepodpodporuje tento formát.Formát je TIFF.

Milo 23.5.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru