Ashampoo WinOptimizer FREE (26.00.12)
0 %

Profesionální optimalizace PC zdarma

Ashampoo WinOptimizer FREE zrychlí, zefektivní a zajistí váš Windows. Software nabízí více než 20 aktuálních modulů pro čištění, zrychlení a analýzu systémů Windows pro zvýšení výkonu prostřednictvím uvolněných prostředků. Internet Cleaner nabízí hloubkové čištění a odstraňuje nevyžádané soubory vytvořené při prohlížení webu a stahování souborů – napříč všemi nainstalovanými prohlížeči a uživatelskými profily.

Zabudovaný správce souborů cookie se postará o nepotřebné soubory cookie a nabízí také možnost zařazení do white listu. WinOptimizer FREE obsahuje komplexní část analýzy systému, která poskytuje přehled o nainstalovaném hardwaru a softwaru spolu s referenčními hodnotami procesoru a disku. Relevantní podrobnosti o systému jsou prezentovány prostřednictvím stručných informačních panelů s aktualizacemi v reálném čase, které mimořádně usnadňují sledování problémů. Uživatelé se mohou spolehnout na Boot Center k identifikaci příčin zpomalení během spouštění systému a pomocí UnInstall Manager 2 se mohou zbavit nechtěných aplikací včetně výchozích aplikací systému Windows.

Ashampoo WinOptimizer FREE poskytuje ochranu soukromí prostřednictvím Správce soukromí, komplexního modulu, který dokáže vypnout telemetrii, služby určování polohy zařízení, synchronizaci souborů, Cortanu a mnohá další nastavení důležitá pro soukromí. Zahrnuje také vzdálený přístup k souborům a systému, jakož i aktualizace systému Windows.

Omylem odstraněné soubory lze obnovit prostřednictvím nástroje Undeleter, zatímco nástroj File Wiper zajišťuje, aby záměrně odstraněné soubory zůstaly odstraněny. DiskSpace Explorer poskytuje cenné informace o využití místa na disku a usnadňuje sledování zátěžových zdrojů. Všechny moduly programu WinOptimizer FREE byly aktualizovány a optimalizovány pro nejnovější verze systému Windows.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Optimalizovanie chodu systému
  • Hĺbkové čistenie
  • Odstránenie dočasných súborov
  • Podrobnosti v systéme
  • Informácie o systéme v reálnom čase
  • Ochrana súkromia
  • Obnova zmazaných súborov
  • Úplné odstránenie súborov bez možnosti obnovy
  • Optimalizované pre najnovšie systémy Windows

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ashampoo.com/en-us/winoptimizer-free
Velikost souboru: 25,58 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: 26.00.12
Počet stažení: 17
Publikováno: 29.07.2023
Poslední aktualizace: 2023-07-29 22:08:32
Zařazeno v kategoriích: Utility a ostatní | Systémové nástroje | Optimalizace systému

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Ashampoo WinOptimizer FREE

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru