Mujsoubor.cz

Edraw Mind Map

79 %

Tvorba myšlenkových map

Myšlenkové nebo také mentální mapy jsou diagramy, které vizuálně uspořádají klíčová slova, která se zabývají určitým problémem. Jde o pomůcku pro přemýšlení, díky které lépe nahlédnete na problém, jenž zrovna řešíte. Koncept mentální mapy je lidstvu znám již dlouhou dobu a s podobnou technikou, která je dnes masově využívána, pracoval již Porphyrios z Tyrosu ve třetím století před Kristem. Od té doby však byla vyvinuta řada nových myšlenek a technik, které upřesnily, jak by se měla mentální mapa tvořit a využívat, přičemž jsou brány v potaz i poznatky moderní psychologie. S tímto programem si snadno vytvoříte profesionální myšlenkovou mapu, s kterou snadno naleznete řešení vašeho problému.

Edraw Mind Map obsahuje dlouho řadu pomůcek, které vám usnadní brainstorming. Hned po jeho zapnutí budete mít k dispozici několik šablon, které se od sebe liší vzhledem, ale také využitím. Vybrat si můžete mezi myšlenkovými mapami a bublinovým nebo vývojovým diagramem. Nejvíce možností nabízí bezkonkurenčně šablony mentálních map, na které je tento program zaměřen.

Aby byla vaše myšlenková mapa originální a nešlo o pouhou šablonu, tak si ji můžete přizpůsobit pomocí různých klipartů, obrázků a symbolů. Aplikace má velmi intuitivní ovládání a přehledné uživatelské rozhraní. Kdykoliv můžete měnit upravovat vaše myšlenky, přičemž můžete měnit i jejich propojení s ostatními.

Vámi vytvořenou myšlenkovou mapu si můžete snadno vytisknout, ale k dispozici je také export do formátu html, pdf a dalších. Tužku a papír můžete zahodit, protože Edraw Mind Map je mnohem efektivnější, rychlejší a flexibilnější.

Edraw Mind MapTvorba moderních myšlenkových mapVelké množství přednastavených šablon

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pohodlná tvorba myšlenkových map
  • Export do pdf
  • Velké množství šablon
 

Verze 7.3 - 19,74 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.edrawsoft.com/freemind.php
Velikost souboru: 19,74 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 7.3
Počet stažení: 1567
Publikováno: 11.8.2013
Poslední aktualizace: 11.12.2013
Zařazeno v kategoriích: Ostatní, Poznámky

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 4 a 5 6 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Edraw Mind Map

Edraw Mind Map

Tvorba moderních myšlenkových mapEdraw Mind Map

Tvorba moderních myšlenkových map

Velké množství přednastavených šablonEdraw Mind Map

Velké množství přednastavených šablon

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 c 5 5 8 f  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)