Edraw Mind Map (7.3)
0 %

Tvorba myšlenkových map

Myšlenkové nebo také mentální mapy jsou diagramy, které vizuálně uspořádají klíčová slova, která se zabývají určitým problémem. Jde o pomůcku pro přemýšlení, díky které lépe nahlédnete na problém, jenž zrovna řešíte. Koncept mentální mapy je lidstvu znám již dlouhou dobu a s podobnou technikou, která je dnes masově využívána, pracoval již Porphyrios z Tyrosu ve třetím století před Kristem. Od té doby však byla vyvinuta řada nových myšlenek a technik, které upřesnily, jak by se měla mentální mapa tvořit a využívat, přičemž jsou brány v potaz i poznatky moderní psychologie. S tímto programem si snadno vytvoříte profesionální myšlenkovou mapu, s kterou snadno naleznete řešení vašeho problému.

Edraw Mind Map obsahuje dlouho řadu pomůcek, které vám usnadní brainstorming. Hned po jeho zapnutí budete mít k dispozici několik šablon, které se od sebe liší vzhledem, ale také využitím. Vybrat si můžete mezi myšlenkovými mapami a bublinovým nebo vývojovým diagramem. Nejvíce možností nabízí bezkonkurenčně šablony mentálních map, na které je tento program zaměřen.

Aby byla vaše myšlenková mapa originální a nešlo o pouhou šablonu, tak si ji můžete přizpůsobit pomocí různých klipartů, obrázků a symbolů. Aplikace má velmi intuitivní ovládání a přehledné uživatelské rozhraní. Kdykoliv můžete měnit upravovat vaše myšlenky, přičemž můžete měnit i jejich propojení s ostatními.

Vámi vytvořenou myšlenkovou mapu si můžete snadno vytisknout, ale k dispozici je také export do formátu html, pdf a dalších. Tužku a papír můžete zahodit, protože Edraw Mind Map je mnohem efektivnější, rychlejší a flexibilnější.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pohodlná tvorba myšlenkových map
  • Export do pdf
  • Velké množství šablon

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: EdrawSoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.edrawsoft.com/freemind.php
Velikost souboru: 19,74 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 7.3
Počet stažení: 1996
Publikováno: 11.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-12-11 09:41:33
Zařazeno v kategoriích: Podnikání a domácnost | Plánování | Poznámky | Ostatní

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Edraw Mind Map

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

edraw-mind-map: soubor poškozen

Dobrý večer, když chci spustit instalační soubor, tak to píše chybu: "Soubor poškozen". Nevíte co s tím. Děkuji za odpověď.

CJ 10.12.2013 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453817 přečteno
Nahoru