Farmerama (1.0)
100 %

Online farmaření

Život na farmě se může zdát jako idylka – čerstvý vzduch a spousta přírody vám rozhodně chybět nebudou, ale každý ostřílený farmář ví, že se s tím pojí také spousta těžké dřiny, potu, nepříjemného zápachu a starostí. V této hře se naštěstí vyhnete těmto nepříliš lákavým obtížím, ale i tak na vás čeká spousta práce.

Mít vlastní farmu není tak jednoduché. Vyžaduje to spoustu zkušeností a znalostí. Vy se stanete majitelem takovéto farmy a budete muset dělat vše pro to, aby vaše farma prosperovala. K tomu budete muset sklízet úrodu a chovat zvířata.

Farma se stane centrem dění i pro okolní obyvatele, kteří ji budou navštěvovat a prahnout po vašich produktech. Vy se budete snažit uspokojit jejich tužby, čímž vyděláte peníze a budete moct svou farmu dále rozšiřovat. Svou farmu můžete taky čas od času opustit a vydat se do města, kde můžete nakoupit nová semínka, nástroje nebo pozemky, na kterých budete hospodařit.

Abyste však mohli prodávat, tak musíte také něco produkovat a to bude stát hodně námahy. Pro pěstování plodin budete muset udržovat půdu v co nejlepším stavu, což znamená, že jí budete muset hnojit a zalévat. Zvířata se o sebe také nepostarají sama a je na vás, abyste je krmili a pečovali o ně. Spousta z nich je vybíravá a nesní jen tak něco, takže na vás čeká také míchání různých krmiv. Všechny tyto úkony nejsou nic jednoduchého, ale naštěstí nebudete muset v ruce držet rýč nebo hrábě. S myší to půjde jednodušeji a bez puchýřů.

Farmerama je neskutečně návyková farmářská hra. Má příjemnou barevnou grafiku a zažijete při jejím hraní spoustu zábavných situací. Sami si vyzkoušejte, zda jste schopni se o chod farmy postarat.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Online farmaření
  • Barevná grafika
  • Spousta zábavy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Bigpoint
Domovská stránka: http://www.farmerama.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 2418
Publikováno: 16.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-14 12:18:44
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Farmerama

Nahoru