Gladiatus (1.0)
10 %

Online souboje gladiátorů

Souboje gladiátorů sloužily k pobavení publika již ve starověkém Římě. Často byli do arény vrháni zločinci a otroci, ale existovali také profesionální gladiátoři. Vy se stanete jedním z nich.

Začínáte pouze s malou hromádkou peněz, za které si můžete koupit výbavu nebo investovat do tréninku. Abyste si vydělali ještě více, tak můžete pracovat ve stájích, kde vás ochotně zaměstnají, na jak dlouho budete chtít.

Každý gladiátor, včetně vás, musí bojovat v aréně. V nemilosrdných soubojích můžete vyzvat kteréhokoliv hráče, ale nemůžete vyzvat úplně všechny. Bez problémů se utkáte s rovnocennými soupeři, ale pokud chcete bojovat s někým lepším, tak budete potřebovat peníze na úplatky.

Kromě soubojů v aréně můžete také plnit různé úkoly. Ty vám budou zadány v hospodě. Navštívit můžete také tržiště, aukční budovu a kováře. Snadno si pořídíte novou výbavu nebo si vylepšíte svou stávající. Obchodovat můžete i s ostatními hráči skrz propracovaný aukční systém.

Pokud chcete zažít pořádné dobrodružství, tak se můžete vydat na nebezpečné výpravy. Na nich budete prozkoumávat tajuplné jeskyně a temné lesy. Narazíte na spoustu nepřátel, a pokud je všechny pobijete a ve zdraví se dostanete zpět, tak získáte peníze a zkušenosti.

Jde o zajímavou hru, ve které budete dělat vše pro to, abyste se stali hrdinou Říma. Nebude to však vůbec jednoduchý úkol. Bude to chtít spoustu dřiny a tréninku. Máte na to, abyste se stali gladiátorem?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Život gladiátora
  • Zajímavé úkoly
  • Souboje s ostatními hráči

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Gameforge
Domovská stránka: http://www.gladiatus.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1728
Publikováno: 20.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-15 15:46:11
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Gladiatus

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru