Mujsoubor.cz

Gladiatus

76 %

Online souboje gladiátorů

Souboje gladiátorů sloužily k pobavení publika již ve starověkém Římě. Často byli do arény vrháni zločinci a otroci, ale existovali také profesionální gladiátoři. Vy se stanete jedním z nich.

Začínáte pouze s malou hromádkou peněz, za které si můžete koupit výbavu nebo investovat do tréninku. Abyste si vydělali ještě více, tak můžete pracovat ve stájích, kde vás ochotně zaměstnají, na jak dlouho budete chtít.

Každý gladiátor, včetně vás, musí bojovat v aréně. V nemilosrdných soubojích můžete vyzvat kteréhokoliv hráče, ale nemůžete vyzvat úplně všechny. Bez problémů se utkáte s rovnocennými soupeři, ale pokud chcete bojovat s někým lepším, tak budete potřebovat peníze na úplatky.

Kromě soubojů v aréně můžete také plnit různé úkoly. Ty vám budou zadány v hospodě. Navštívit můžete také tržiště, aukční budovu a kováře. Snadno si pořídíte novou výbavu nebo si vylepšíte svou stávající. Obchodovat můžete i s ostatními hráči skrz propracovaný aukční systém.

Pokud chcete zažít pořádné dobrodružství, tak se můžete vydat na nebezpečné výpravy. Na nich budete prozkoumávat tajuplné jeskyně a temné lesy. Narazíte na spoustu nepřátel, a pokud je všechny pobijete a ve zdraví se dostanete zpět, tak získáte peníze a zkušenosti.

Jde o zajímavou hru, ve které budete dělat vše pro to, abyste se stali hrdinou Říma. Nebude to však vůbec jednoduchý úkol. Bude to chtít spoustu dřiny a tréninku. Máte na to, abyste se stali gladiátorem?

GladiatusSouboje gladiátorůNebezpečné výpravy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Život gladiátora
  • Zajímavé úkoly
  • Souboje s ostatními hráči
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://www.gladiatus.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 877
Publikováno: 20.8.2013
Poslední aktualizace: 15.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 0 0 9 9 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Gladiatus

Gladiatus

Souboje gladiátorůGladiatus

Souboje gladiátorů

Nebezpečné výpravyGladiatus

Nebezpečné výpravy

Výbava gladiátoraGladiatus

Výbava gladiátora

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 7 1 a 8 7  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)