Might & Magic Heroes Online (Beta)
0 %

Legenda tahových strategií přesedlala i do internetových prohlížečů

Might & Magic Heroes Online je pokračovatelem úspěšné série, ale tentokrát zdarma, kde si na začátku vyberete frakci, hrdinu a putujete po světě Ashan. Ze začátku dostanete pár bojovníků, se kterými se naučíte co a jak. Samozřejmě, že si ale můžete zvolit hru bez rad, a tedy být odkázán na vlastní pěst. Po úvodních vojenských střetech si můžete založit město, což je důležité pro nábor nových jednotek. Jednou z nejdůležitějších novinek je možnost objevovat svět společně z ostatními hráči, resp. přáteli. 

Musíte se rozhodnout mezi dvěma frakcemi: Nekropole (setkáte s nemrkomancery vyznávajícími magii smrti či nemrtvými) a Azyl (Svatá říše s teokratickým zřízením oslavující Elratha, středověkými mnichy chránícími říši a vyznáváním pravdy a dobra). 

Hrdina je postava, která je nedotknutelná, a tudíž se nedá v bojích zabít. Má svá specifická kouzla, které rozesílá na protiháčovy jednotky. Postupně si hrdinu levelujete, čímž se stává silnějším, což má samozřejmě vliv na armádu a samotný průběh boje. 

Ve městech si verbujete vojsko dělící se na 3 hlavní skupiny: Základní (velký počet, malá síla), Elitní (velká síla, silné útoky) a Šampiónská (obrovská síla, velká odolnost). Aby to nebylo jen bezduché potulování se po zemi, můžete během hraní plnit různé úkoly. Denní jsou kratší, můžete jich dělat kolik chcete a získáváte za ně suroviny a body. Příběhové vám naopak zaberou více času, ale zpřístupní vám nové provincie a seznámí s historií Ashanu. 

Soubojový systém je tahový, takže nemůžete se soupeřem útočit najednou, ale postupně. Hru to tak posouvá do taktických a strategických výšin. 

Hra nedávno vstoupila do uzavřené Beta verze, což znamená, že se můžete zkusit zaregistrovat - pokud budete mít štěstí, získáte klíč, se kterým se jako jedni z prvních vydáte za dobrodružstvím ve hře Might & Magic Heroes Online.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Objevování světa s přáteli
  • Tahové souboje
  • Rozmanití hrdinové
  • Dvě frakce
  • Množství jednotek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ubisoft Entertainment
Domovská stránka: http://cla.heroes-online.com/cs-CZ/strona-g%C5%82%C3%B3wna
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Beta
Počet stažení: 1367
Publikováno: 07.07.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-07 12:03:31
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Strategie | MMO hry | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Might & Magic Heroes Online

Doporučujeme

Nahoru