Travian (1.0)
100 %

Vytvořte z malé osady mocné impérium

Travian je velmi populární strategickou MMO hrou, v které se stanete vůdcem jedné malé osady, kterou se budete snažit rozvinout v neohrožené impérium.

Přesunete se do středověkých časů, kdy byl svět nemilosrdný a krutý. Můžete si vybrat, zda budete řídit vesnici Římanů, Galů nebo Germánů. Každý z těchto národů vyniká v něčem jiném, a proto je dobré své volbě přizpůsobit také taktiku a strategii.

Jedná hlavně o vojenskou strategii, ve které se budete snažit vytvořit tu nejsilnější armádu. Tu budete posílat na různé výpravy a útoky. Můžete bojovat proti zlým bestiím, ale lze zaútočit i na vesnice ostatních hráčů. Boj však není to jediné, na co se budete muset soustředit.

Neméně důležitý je obchod a budete se muset stát také šarmantním diplomatem. Budete mít možnost vytvořit alianci, ve které si budou její členové pomáhat a získají tak oproti ostatním obrovskou výhodu. Je však dobré být obezřetný v tom, koho do aliance přijmete, neboť ne každý hráč je čestný a šlechetný.

Cílem této hry je získat co největší moc. Vaše vesnice proměníte v opevněné hrady a zaneprázdněné doly. Všechna města si musí navzájem pomáhat, aby vaše impérium vzkvétalo.  Dokážete si na mapě vydobýt své místo? 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Strategická hra
  • Početná herní komunita
  • Potřeba taktizovat

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Travian Games
Domovská stránka: http://www.travian.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1776
Publikováno: 19.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-15 13:57:10
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Travian

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru