ZooMumba (1.0)
70 %

Postarejte se o svou vlastní zoo

Zoologické zahrady slouží k obveselování jejich návštěvníků již od dávných časů. Bez obav a starostí můžete pozorovat exotická a nebezpečná zvířata, na která ve vašem okolí jen tak nenarazíte. Můžete pohledět na majestátné lvy, mohutné hrochy a tučňáky ze studených krajů. Vždy jde o nevšední zážitek, a díky této hře si ho můžete užívat každý den.

Avšak návštěvy stejné zoo každý den nejsou velmi lákavé. Proto se autoři rozhodli, že vás posadí do velitelské pozice a udělají z vás ředitele takového místa. Už váš první den nebude žádnou procházkou růžovým sadem. Čeká na vás tutoriál, který vás seznámí se vším, co na vás bude v ředitelském křesle čekat. Mohli byste si myslet, že půjde o práci, kde budete pouze navrhovat, jak bude zoo vypadat a kde bude co postaveno, ale zdaleka tomu tak nebude.

Budete muset dělat úplně vše. Stanete se uklízečem, který sbírá odpadky, které odhodili bezohlední návštěvníci. Nezaleknete se ani krmení zvířat, a pokud budou mít špatnou náladu, tak budete dělat vše pro to, abyste je rozveselili, protože se na ubrečená zvířata nikdo nechce dívat. Kromě toho budete dělat i věci, které budou mít mnohem větší vliv na chod zoo. Budete rozmísťovat výběhy a shánět nová zvířata. Ta jsou hlavním tahákem pro hosty, kteří poté zaplatí za vstup. Můžete vydělávat i prostřednictvím stánků a automatů na jídlo, ale nejvíce bude vynášet plnění zadaných úkolu. S vydělanými penězi poté můžete zoo rozšiřovat a učinit ji ještě atraktivnější.

Hra má barevnou grafika a pohádkovou atmosféru. Zjistíte, že řídit zoologickou zahradu není vůbec jednoduchý úkol. Jak se s ním poperete vy?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Správa zoologické zahrady
  • Spousta druhů zvířat
  • Barevná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Bigpoint
Domovská stránka: http://www.zoomumba.cz/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 3743
Publikováno: 18.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-08-15 11:33:55
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Prohlížečové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 5 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - ZooMumba

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

zoomumba: Jak získat ZooDollary?

Ahoj!Potřebovala bych poradit:Jak získat zoodolary nevím jak a ani už žádné nemám.

Domi 2.5.2014 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru