Mujsoubor.cz

ZooMumba

76 %

Postarejte se o svou vlastní zoo

Zoologické zahrady slouží k obveselování jejich návštěvníků již od dávných časů. Bez obav a starostí můžete pozorovat exotická a nebezpečná zvířata, na která ve vašem okolí jen tak nenarazíte. Můžete pohledět na majestátné lvy, mohutné hrochy a tučňáky ze studených krajů. Vždy jde o nevšední zážitek, a díky této hře si ho můžete užívat každý den.

Avšak návštěvy stejné zoo každý den nejsou velmi lákavé. Proto se autoři rozhodli, že vás posadí do velitelské pozice a udělají z vás ředitele takového místa. Už váš první den nebude žádnou procházkou růžovým sadem. Čeká na vás tutoriál, který vás seznámí se vším, co na vás bude v ředitelském křesle čekat. Mohli byste si myslet, že půjde o práci, kde budete pouze navrhovat, jak bude zoo vypadat a kde bude co postaveno, ale zdaleka tomu tak nebude.

Budete muset dělat úplně vše. Stanete se uklízečem, který sbírá odpadky, které odhodili bezohlední návštěvníci. Nezaleknete se ani krmení zvířat, a pokud budou mít špatnou náladu, tak budete dělat vše pro to, abyste je rozveselili, protože se na ubrečená zvířata nikdo nechce dívat. Kromě toho budete dělat i věci, které budou mít mnohem větší vliv na chod zoo. Budete rozmísťovat výběhy a shánět nová zvířata. Ta jsou hlavním tahákem pro hosty, kteří poté zaplatí za vstup. Můžete vydělávat i prostřednictvím stánků a automatů na jídlo, ale nejvíce bude vynášet plnění zadaných úkolu. S vydělanými penězi poté můžete zoo rozšiřovat a učinit ji ještě atraktivnější.

Hra má barevnou grafika a pohádkovou atmosféru. Zjistíte, že řídit zoologickou zahradu není vůbec jednoduchý úkol. Jak se s ním poperete vy?

ZooMumbaSpousta druhů zvířatNezáviděníhodná práce ředitele

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Správa zoologické zahrady
  • Spousta druhů zvířat
  • Barevná grafika
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ne
Domovská stránka: http://www.zoomumba.cz/
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 1091
Publikováno: 18.8.2013
Poslední aktualizace: 15.8.2013
Zařazeno v kategoriích: Prohlížečové hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 3 6 1 b f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
ZooMumba

ZooMumba

Spousta druhů zvířatZooMumba

Spousta druhů zvířat

Nezáviděníhodná práce řediteleZooMumba

Nezáviděníhodná práce ředitele

Prosperující zooZooMumba

Prosperující zoo

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 9 e 1 5 9  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)