Do Not Feed the Monkeys (1.0)
0 %

Sledování každodenního života jiných lidí

Nezávislé hry mají oproti titulům velkých studií řadu výhod a asi tou největší je možnost přetavit i ten nejšílenější a originální nápad do finální verze. Přesně to je případ hry Do Not Feed the Monkeys, kde se hráči ocitají v roli mladíka, který se právě připojil do klubu pozorovatelů, takzvaných primátů. Zpoza vlastního počítače je napojen na kamerové systémy v různých oblastech, odkud sleduje každodenní život nic netušících obyvatel.

Zpočátku jde všechno poměrně hladce a jediné pravidlo klubu je zákaz jakékoliv interakce se subjekty. Na druhé straně je ale možné shromažďovat informace o sledovaných osobách a postupně se rozhodnout, jak se dá do jejich životů zasáhnout. Kromě svého vlastního života, v němž musí postava jíst, pracovat, platit nájem nebo sportovat, se snaží i o uspokojení svých netradičních choutek coby pozorovatele.

Postupně bude potřebných vícero kamer, které po hráčích vyžaduje majitel klubu, aby splňovaly normy na sledování. S tím přichází i více práce a hledání informací o opička na obrazovkách, které se dají využít na různé činnosti - vydírání, pozvání do televize, odhalení jejich soukromí veřejnosti apod. Do Not Feed the Monkeys je celá v pixelové grafice a zabere několik hodin na jedno projetí. Její znovuhratelnost ale umožňuje hráčům věnovat se více aspektem hry, a kromě sledování tak mohou natrefit na nové mini hry, příběh se může vyvíjet jinak atd.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Originální herní koncept
  • Sledování lidí přes kamery
  • Plnění požadavků zaměstnavatele
  • Dvojitý život hlavní postavy
  • Pixelová grafika
  • Možnost hrát vícekrát

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Fictiorama Studios, BadLand Games Publishing S.L.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://donotfeedthemonkeys.com/?utm_source=SteamPage
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 305
Publikováno: 26.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-24 21:50:05
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Do Not Feed the Monkeys

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

220340 přečteno
Nahoru