Farm Together (1.0)
0 %

Farmaření online se svými přáteli

Zvolte si farmáře, vyberte se na člověkem neporušenou půdu a s přáteli si vybudujte vaši vysněnou farmu ve hře Farm Together. Farmářských her je nepochybně mnoho a každý rok jich přibývá několik, ale většinou jde o singleplayerové tituly, kde si každý kope na svém písečku. V čem je Farm Together výjimečná hra, je fakt, že si užijete obrábění svého políčka a chování domácích zvířat v online komunitě, se kterou můžete sdílet činnosti a hezké chvíle.

Jde o velmi příjemný herní počin od vývojářského studia Milkstone, který se zaměřuje na celoroční hospodaření na předem vyznačené rozloze v pusté zemi. Vaším úkolem je udělat z obyčejné plochy úrodnou půdu, kam si nasadíte kořenovou zeleninu, luštěniny, ovocné rostlinky i stromové sady, které budete zalévat, hnojit a nakonec sklízet úrodu.

Farm Together dále umožňuje nakoupit hospodářská zvířata, mezi nimiž nechybí kuřata, prasata, skot nebo kozy. I jim musíte vytvořit vhodné podmínky pro život, tak aby mohly růst a produkovat vám zisk. Sklizenou úrodu a živočišné produkty pak prodáte v obchodě a nakoupíte si lepší vybavení. Vrcholem agrárního průmyslu jsou traktory schopné obrábět až 9 políček najednou, zatímco s lopatou v ruce vám to půjde těžko a po jednom.

Farma je na začátku maličká a na výběr je pouze z několika plodin a zvířat, které je možné nakoupit, zasadit či vychovat. Postupně se propracujete k vyšším odměnám a lepším plodinám na pěstování. Výhodou je otevřený herní svět, ve kterém se procházíte s ostatními hráči, díváte se na jejich infrastrukturu nebo se jen tak bavíte. Tvůrci mysleli na všechny, a tak je možné znepřístupnit vlastní farmu ostatním hráčům, případně se dá zvolit, aby se na ni mohli podívat jen přátelé. Ve hře se střídá den a noc, nechybí ani realistické prvky jako časy, kdy je dobré sázet a sklízet úrodu, které plodiny mohou růst na určitém typu půdy a pod.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Multiplayerové farmaření
  • Střídání dne a noci
  • Sázení plodin
  • Chování zvířat
  • Budování vlastního komplexu
  • Sázení podle časových období
  • Plynulá hratelnost
  • Obrábění traktorem

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Milkstone Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.milkstonestudios.com/games/farm-together/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 2040
Publikováno: 19.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-19 17:54:09
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Farmářské hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Farm Together

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru