TT Isle of Man (1.02)
0 %

Realistický a vyčerpávající simulátor motorek

Na ostrově Man ležícím v Irském moři se každoročně konají jedny z nejprestižnějších závodů motorek, o kterých je i stejnojmenná hra TT Isle of Man. Ta se tak zaměřuje na zprostředkování co nejreálnějšího zážitku ze světa dvoukolových strojů a nabízí hráčům úžasný pohled do světa těch nejlepších závodníků.

Hned na začátek uvedeme, že od hry je třeba očekávat opravdu důraz na realističnost, která se projeví obrovským množstvím pádů, nezkrotností motorek, podrobně zpracovanými tratěmi nebo jedním z nejlepších zpracování pohledu první osoby. Hráči mohou osedlat motorky známých značek jako Honda, Kawasaki, BMW či Triumph a ihned zjistí, že každá z nich se chová jinak. Celkový počet strojů není vysoký, ale vývojáři si zato dalo více záležet na dostupných motorkách. Ty se nejvíce liší v rychlosti, ovládání a akceleraci na rovinkách a v zatáčkách.

Jednotlivé tratě dají hráčům pocítit každou jednu rovinku a zatáčku. Stroje se navíc chovají všechny jinak, takže je třeba si na styl motorky zvyknout. Hráči si vyzkouší jako klasickou kariéru, tak i multiplayerové závody.

Sólo hra je zajímavá a v podstatě tradičně vyřešena, takže hráči přijímají nabídky na tratě a závody, kde soutěží o pódiové umístění, nějaké ty finanční odměny, a zároveň nové motorky. Netřeba ale zoufat, protože se dá vystačit is prvotní nákupem. Někoho možná nepotěší absence vylepšování strojů a to jak technická, tak i vizuální. Co už ale potěší, tak jsou jednotlivé závody, na kterých je umělá inteligence opravdu inteligentní, ale ani ona se nevyhne pádem a problémům. Zejména ze začátku (prvních pár hodin) ale bude dělat problémy skoro všem hráčům.

Multiplayer je další možností, kde si měřit síly s druhými motorkami, a tentokrát to bude čistě proti reálným hráčům. Až s nimi hráči zjistí, jaké je to přehrávat na plné čáře, resp. vyhrávat s obrovským náskokem. Tratí není mnoho a dají se naučit za několik desítek hodin ve hře celkem podrobně. Nejlegendárnějším a nejlépe zpracovanou tratí je Snaefell Mountain, kde se dají strávit na jedno posezení skutečně hodiny času.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-2100 3.10 GHz/AMD Phenom II X2 550 3.1GHz
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 650 2 GB/AMD Radeon™ HD 7770 2 GB
HDD: 20 GB volného místa
Další: DX, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Realistické závody
  • Nádherné zpracování prostředí
  • Detailní provedení tratí
  • Známé značky motorek
  • Kariérní mód
  • Multiplayer
  • Výrazné odlišení motorek

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Kylotonn Racing Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.iomtt-thegame.com/en
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.02
Počet stažení: 1131
Publikováno: 16.05.2018
Poslední aktualizace: 2018-05-16 20:33:53
Zařazeno v kategoriích: Závodní hry | Steam hry | Multiplayerové hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - TT Isle of Man

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru