Megaquarium (1.1.2)
0 %

Postavte si vlastní akvárium a přilákejte návštěvníky

Teprve nedávno jsme si představili veselou tycoon hru z nemocničního prostředí s názvem Two Point Hospital a už tu máme na Steamu další plnohodnotnou budovatelskou simulaci, tentokrát na vážnější notu. Ve hře Megaquarium si postavíte vlastní komplexy akvárií a budete se snažit o přilákání co největšího počtu zákazníků a obdivovatelů. Že to ale nebude tak jednoduché se přesvědčíte už od prvních chvil, kdy se musíte vejít v malých prostorách s minimem místa pro akvária, natož pro veškerou techniku ​​zabezpečující správný oběh vody.

Megaquarium nabízí 10 levelů v rámci kampaně s odlišnými podmínkami úspěšného ukončení. Vaším úkolem je vybudovat vše, co by měl správný komplex akvárií mít. Začínáte s minimem financí a rybek, které máte k dispozici také není mnoho. I přes celkový počet 97 různých druhů podvodních živočichů jsou začátky monotónní, co se změní až časem. Setkáte se zde s rybami, žraloky, medúzami, úhoři, korýši, želvami i korály, které mají všechny své potřeby, a tak jako v přírodě, ani zde se některé druhy nesnesou. Logistice tak musíte věnovat hodně času, abyste pochopili, které druhy mohou spolu koexistovat a naopak.

Každodenní činností je i správný návrh interiéru tak, aby se návštěvníci cítili příjemně a vy jste získali body Prestiže. Ty slouží k posouvání se v žebříčku výše, čímž váš podmořský park nabírá na obrátkách. Lidé jsou velmi nároční a chtějí se cítit dobře. Samozřejmostí jsou tak sedačky na odpočinek, jídelny zóny, poskytování nápojů, toalety ale také dárkový obchod, který přidává finance do kasy. Akvária se neobejdou bez údržby, kterou zajistíte pravidelným čištěním, vzduchovými pumpami i chemickými přípravky pro čistotu vody. Zde se dostáváme k najmutí personálu, kteří je velmi potřebný a je jen na vás, zda si vyberete kvalifikované pracovníky, nebo si je dokonce sami vycvičíte.

Za správný chod akvárií získáváte další druhy bodů - Ekologické a Vědecké - které se použijí na výzkum nových druhů a techniky. Megaquarium je propracovaný ekosystém fungující jen tehdy, když se oddělení navzájem doplňují a návštěvníci jsou spokojeni. Kromě kampaně si můžete zahrát i sandboxový mód, kde jsou vaše možnosti neomezené. Ať už hrajete jakkoli, 100 předmětů a objektů vám poskytne solidní arzenál na výstavbu - filtry, reaktory, odpočívárny, ohřívače, boxy s jídlem, dveře, brány, obchody, dekorace atd. jsou jen kapkou v moři možností.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-4690 or AMD Ryzen 7 2700U
RAM: 8 GB
GPU: GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7770
HDD: 1 GB volného místa
Další: Win 7 64-bit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Budování vlastních akvárií
  • 100 druhů živočichů
  • Kampaň i sandbox mód
  • Získejte finance na lepší fungování
  • Najmutí personálu
  • Souboj o prestiž
  • Zkoumání nových druhů
  • Příjemný tycoon zážitek

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Twice Circled
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.twicecircled.com/2c/megaquarium/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.1.2
Počet stažení: 849
Publikováno: 02.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-02 09:44:59
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Megaquarium

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru