Novus Inceptio (Early Access)
0 %

Pravý sandbox s příběhem na pozadí

Novus Inceptio je survival sandbox hra od českých tvůrců, která se momentálně nachází v předběžném přístupu. Už nyní si ji však mohou hráči koupit a vyzkoušet, protože jak tvůrce sám uvádí, je třeba hru doladit (což může trvat i dva roky) a na to potřebuje právě pomoc hráčů. V předběžném přístupu je k dispozici mod GHOST, který kombinuje prvky single playeru s MMO. Hráč tak má kus světa jen pro sebe a učí se základní věci jako je mechanika hry a rovněž slouží i na doladění hry.

Od sandboxů se mimo jiné nejvýrazněji liší příběhem, který tvůrce rozvinul opravdu krásně. Nejde tak jen o jakýsi doplněk, ale o plnohodnotný "živel" ve hře. Novus Inceptio se odehrává v budoucnosti, svět už není takový, jaký ho známe nyní a vše má mírně apokalyptický nádech. Na rozdíl od jiných her s otevřeným světem nejde ve hře o ničení, ale spíše o spolupráci a vytváření hodnot.

Novus Inceptio má spoustu originálních prvků, které hru posouvají o něco výše než ostatní sandbox tituly. Tak například postavy během hry umírají na stáří či nemoci, ale protože se vše odehrává v budoucnosti, tvůrci umožňují hráčům naklonovat si své postavy. Do budoucna je například připraveno i předávání genetických informací potomkům. Postavy jsou navíc plně vylepšovatelné a ty atributy, které hráči využívají nejvíce, se prohlubují ve skillech a naopak, ty, které se nepoužívají zanikají.

Herní svět Novus Inceptio je kapitola sama o sobě. Ten si žije vlastním životem a vytváří tak neopakovatelné zážitky. Pokud mají hráči chuť na houby, mohou si je nasbírat. Rovněž je možné budovat obydlí, pěstovat různé rostliny či lovit. Při chvilce oddechu se zase mohou zaposlouchat do vytí vlka nebo se jen tak projít po okolí a objevit zajímavá místa. Svět hry obsahuje množství míst s anomáliemi, které čekají na odhalení. Jde o portály a časové dimenze a pro každého hráče se zobrazují jinak. McMagic Productions si na hře dává jednoduše záležet a už nyní se jedná o velmi propracovanou survival hru. Do budoucna se toho ještě hodně změní a samozřejmě přibude kopec originálních věcí, přičemž se vyladí nedostatky. Pokud máte chuť podpořit českého tvůrce a zároveň si okusit originální a do budoucna velmi slibnou sandbox hru, dejte Novus Inceptio šanci.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Sandbox zaměřený na spolupráci a budování
  • Propracovaný děj
  • Hra se odehrává v budoucnosti
  • Od českého tvůrce
  • Vylepšování postavy
  • Objevování anomálií ve hře
  • Kopec originálních nápadů
  • Zatím jen předběžný přístup

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: McMagic Productions
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.novus-inceptio.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Early Access
Počet stažení: 1181
Publikováno: 12.10.2015
Poslední aktualizace: 2015-10-12 10:39:59
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | MMO hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Novus Inceptio

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru