SimCity Societies (1.0)
0 %

SimCity úplně jinak

SimCity Societies vybočuje z původního herního kontextu, který nastavil v roce 1989 první díl série s příhodným názvem SimCity. Až do verze Societies se totiž díly více či méně orientovaly na dopravu, daně a technické fungování celého města obecně. Ovšem jak už mohl podtitul Societies napovědět, díl do popředí staví společnost, její členy a celkově tak hráče naviguje jiným směrem, než kterým šly původní hry.

Úplně nejzákladnější princip celé herní série se však nezměnil a tím je stále budování a starost o město. Hráč dostane vygenerován kus zemského povrchu, nějaké přírodní naleziště surovin nebo budovu a okolo těchto míst musí vybudovat prosperující město. Pouze a jen na něm leží zodpovědnost za vybudování přehledného a hlavně funkčního společenství.

Hráč má na výběr z několika desítek budov a možností, jak je propojit komunikacemi. Mimo samotné logiky fungování města, které potřebuje energii, místo pro ubytování svých občanů a mnoho dalšího, se musí hráč zaměřit na sociální faktory. Ve hře jsou označeny jako „sociální energie“ a celkově jich je šest. Je jen na hráči, jaké si vybere, zda použije všechny nebo jen jedinou. Ovšem tyto energie jsou potřebné ke správnému chování města a jeho zdravému vývoji.

SimCity Societies je netradiční pojetí klasické herní série, která nabízí skutečně komplexní možnosti

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Příjemné ovládání
  • Množství budov
  • Sociální energie

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Tilted Mill Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ea.com/uk/simcity-societies
Velikost souboru: 829,66 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 3506
Publikováno: 14.04.2013
Poslední aktualizace: 2013-04-14 06:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Dětské hry | Simulátory | Dema her | Strategie | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - SimCity Societies

Nahoru