Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Ski Region Simulator 2012

82 %

Postarejte se o sníh v zimním středisku

Zimní středisko, to jsou vysoké hory, dřevěné chaty a spousta turistů, ale hlavně obrovské množství sněhu. Jenže sníh nepadá pouze na sjezdovku, ale i na příjezdové cesty a parkoviště. Ať už však napadne nebo nenapadne kamkoli, je potřeba se o něj řádně postarat. Za tímto účelem vytvořili vývojáři ze společnosti GIANTS výbornou hru Ski Region Simulator 2012. V ní hráč najde všechny činnosti a hlavně stroje a zařízení, které mají s přípravou nebo úklidem sněhu cokoli společného. Je tedy jen na vás, zda se k práci postavíte zodpovědně a vše včas stihnete připravit na příjezd turistů.

Jak už bývá u simulátorů od GIANTS zvykem, hra je vybavena skvělou grafikou, pěkně zpracovanou fyzikou (která je určitě na špici v porovnání s ostatními společnostmi, které simulátory také produkují) a opět velkým množstvím strojů.

Práce na zimním středisku je rozdělena na dvě důležité oblasti, pro které jsou logicky připraveny různé stroje. První oblastí jsou příjezdové cesty a parkoviště. Hráč je musí připravit pro bezpečné použití. To zahrnuje odklizení sněhu (malé odhrnovače, posypové vozy, solící vozy nebo velký nakladač, několik druhů fréz) a následnou úpravu vozovky před namrzáním posypem. Jakmile jsou cesty bezpečně sjízdné, je třeba zajistit pohodlí a bezpečnost i na sjezdovkách. Hráč má na starosti jak jejich zasněžování v případě nedostatku přírodního sněhu, tak jejich úpravu rolbami. V základu jsou k dispozici tři různé typy (díky sjednané licenci jsou to přesné modely strojů Pistenbull), které se hodí pro různé terény nebo velikosti sjezdovek. Na upravené sjezdovky už pak stačí pouze dopravit samotné lyžaře. Hráč se tak chopí ovládání lanovky a dopravuje své zákazníky na vrcholy sjezdovek. Tím však jeho práce či starost zdaleka nekončí. Pokud se totiž něco přihodí, musí hráč vyjet se sněžným skútrem a zraněného dopravit na spodní část sjezdovky a předat jej záchranné službě, či přímo posádce vrtulníku.

Ke všem vyjmenovaným specialitám a součástem hry však patří ještě několik dalších možností. Hráči u her od GIANTS jsou zvyklí na to, že je vše založeno na skutečném – ekonomickém – základě. K dispozici tak hráči dostávají ekonomický systém, se kterým musí velmi obezřetně pracovat, aby získali nové stroje, vybudovali nová zařízení a připravili středisko na příjezd většího počtu turistů.

Obrovské možnosti pak poskytují módy a další rozšíření. Ty jsou podporovány již základní verzí hry, která navíc obsahuje editor. Instalace dalších strojů a rozšíření je tak velmi jednoduchá a hlavně funkční.

Ski Region Simulator 2012Pisten Bully 100Skútr v akci

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělá grafika
  • Funkční fyzikální engine
  • Obrovské množství strojů
  • Podpora modů
  • Součástí hry je editor
 

Verze 2012 - 156,11 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.skiregion-simulator.com/index.php
Velikost souboru: 156,11 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2012
Počet stažení: 10135
Publikováno: 24.11.2012
Poslední aktualizace: 30.11.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Simulátory

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 9 e 8 6 1  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)