The Train Giant (EN)
0 %

Japonská obdoba Transport Tycoon

The Train Giant je devátým dílem známé japonské herní série jménem A-Train. Na obranu japonské verze je nutné dodat, že vznikla o deset let dříve, než zmiňovaný Transport Tycoon. Od původních verzí se však devátý díl liší opravdu hodně a to nejen díky úžasné grafice.

Princip hry je velmi podobný, jako u většiny dopravních her – hráč musí vybudovat kvalitní dopravní infrastrukturu, nakoupit a rozmístit dopravní prostředky a zajistit prosperitu vlastní společnosti.

A-Train 9, neboli v evropské verzi The Train Giant (tato verze vyšla až dva roky po oficiálním vydání pro japonský a čínský trh) je primárně orientován na stavbu železnice, obslužných budov, stanic a nádraží a na dopravování osob a nákladu právě po kolejích. K dispozici je nově až 200 druhů vlaků a vlakových souprav, takže je opravdu z čeho vybírat. Hra je navíc velmi komplexní a mimo samotné železnice se hráč musí starat i o okolní budovy a zajišťuje tak výstavbu celého města.

Hra je vybavena skvělou grafikou, kterou výborně doplňují úžasné herní možnosti. Díky tomu se jedná o velmi kvalitní transportní simulátor. Jediné, co úplně nepotěší, je atypický hudební doprovod, který není úplně určen pro evropské hráčské ucho. Lze si na něj však zvyknout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá grafika
  • Propracované ovládání
  • Přidaných 200 typů vlakových souprav a vagónů
  • Velmi obsáhlé možnosti

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Artdink
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.a-train9.jp/
Velikost souboru: 582,66 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: EN
Počet stažení: 4856
Publikováno: 25.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-25 10:56:15
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - The Train Giant

Doporučujeme

Nahoru