Sea of Thieves (1.0)
20 %

Nejlepší pirátský zážitek široko daleko

Pokud toužíte po dobrodružství na moři a pirátských zážitcích, nehledejte dále. Sea of ​​Thieves vám splní všechny tajné touhy a přenese vás na rozbouřený oceán, jakož i na malé ostrůvky či do přístavů, kde zjistíte, co všechno vyžaduje být pirátem z povolání. Vývojářské studio Rare přináší přímo dokonalý online zážitek pro milovníky pirátské tematiky v krásném šatě, kde si užijete nevyzpytatelnost na každém kroku.

Celý svět je neomezený a otevřený, což znamená, že se pohybujete tak, jak chcete. Na začátku si vyberete jednu z náhodně vygenerovaných postav, které vám hra nabídne. Pokud nejste spokojeni, můžete si postavy vyměnit a vybrat z jiných pirátů. Vybírejte ale pozorně, protože volba je trvalá. I když si budete moci na svou postavu postupně opatřit jiné oblečení či jiné doplňky, postava zůstává vždy stejná.

Po zvolení postavy si následně vyberete, kde chcete hru začít. Můžete se přičlenit k velké lodi s posádkou, se kterou následně plavete po oceánu a společně se rozhodujete, kam půjdete nejdříve. Alternativu tvoří pak vytvoření vlastní posádky na menší loďce, což ale na začátek pro nováčky nedoporučujeme. Dále se ihned seznámíte se třemi frakcemi ovládajícími hru. Jde o Obchodníky Aliance, Zlaté Hordy nebo Rád Koster. Při nich si můžete vybrat z množství questů na splnění. Vždy můžete mít najednou aktivní jen 3 úlohy a až po jejich splnění nebo zrušení je možné přesunout se k jiným. Postupně bude náročnost narůstat.

Plnění questů zahrnuje lovení jiných pirátů, hledání pokladů, obchodování s jinými hráči apod. Na moři ale řádí množství bojechtivých posádek, se kterými budete mít dočinění neustále. Postupně si zvyknete na rychlé herní tempo a budete si hru užívat plnými doušky. Společnost vám budou dělat zábavky jako akordeon nebo vtipné hlášky. Esencí hry je hlasová komunikace, která na palubě nesmí chybět. Pobyt na lodi ale vyžaduje neustálou péči o navolený kurz, sledování mapky, napínání plachet po větru, vypouštění vody z podpalubí, údržbu stěžňů nebo zvonění na zvonec při nebezpečí.

Sea of ​​Thieves dále vyniká v odměňování za plnění misí nebo celkově za hraní. Systém grindování je zcela vynechán, a tak jsou všichni v podstatě na jedné úrovni. Nováčci se tak nemusí bát, pokud nezachytili začátek hry, protože se rychle dostanou na bojeschopnou úroveň. Nekonečné časové úseky při levelování jsou tak minulostí a hra odmění všechny. Pro ty nejlepší z vás je tu pak pomyslný vrchol v podání statutu legendárního piráta!

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-4130T 2,9 GHz / AMD FX-6300
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 1GB / AMD Radeon HD 7750 1GB
HDD: 60 GB volného místa
Další: DX 11, Win 10

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Otevřený pirátský svět
  • Plnění questů
  • Volný pohyb po moři
  • Hledání pokladů
  • Akcí nabitá plavba
  • Vtipné hlášky
  • Údržba lodě
  • Přívětivé pro nováčky

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Rare
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.seaofthieves.com/game
Operační systém: Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1853
Publikováno: 23.03.2018
Poslední aktualizace: 2018-03-23 19:27:47
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Multiplayerové hry | Akční hry | Adventury a RPG | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 1
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Sea of Thieves

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru