Thief Simulator (1.022)
100 %

Kradení nikdy nebylo legálnější

Na to, aby mohl jeden krást, musí mít pevné nervy, silný žaludek a pravděpodobně i špatnou životní situaci. A protože je krádež v reálu trestná, proč si tuto činnost nevyzkoušet alespoň v počítačové hře? Novinka na Steamu s názvem Thief Simulator hráče postaví do role malého a nezkušeného zlodějíčka, který dostává prostřednictvím telefonu úkoly a musí je od počátku plnit, aby se z něj stal ostřílený zloděj.

Začátky bývají nervózní, vše běží příliš rychle a při krádeži zloděj pořádně neví, co se děje. I když by měly být všechny smysly zostřené, právě pocit strachu a přítomný stres dělají z prvních krádeží adrenalinový zážitek, protože jde o něco nového a protizákonného. Postupně ale hráči dojdou na způsob, jak si zařídit věci dopředu a připravit se i na větší ryby v terénu.

Kradení ve hře spočívá v ohlédnutí terénu, pohybu po otevřeném prostranství plném domů a aut, sledování návyků lidí v sousedství a až potom je možné provést samotný akt ukradení. Během vloupání do obydleného domu hráči vidí přes stěny siluety lidí, takže se mohou zařídit tak, aby je neodhalily. Pokud se tak stane, bílý obrys postavy se změní na červený a okamžitě začíná boj s časem, kdy se okradeni snaží přivolat policii a hráči se musí rozhodnout, zda dokončí misi nebo se dají na útěk.

Samozřejmostí ve hře je vloupání se do aut či domů, odemykání zámků speciálním vybavením apod. V interiérech se pak hráči musí rozhodnout, které věci se jim sejdou, protože mají jen omezený prostor v batohu a ne vše se dobře prodává na černém trhu nebo v zastavárně. Je lepší vzít telefony nebo nejnovější mikrovlnku? Vejde se do batohu plazmová televize nebo je zde prostor pro ukradení počítačových výbav? Vše závisí na taktiky a chamtivosti hráčů. Po aktu ale není nic vyhráno, protože třeba odpojit GPS sledovací zařízení, odpojit přístroje od sítě nebo vymazat sériová čísla. Na všechny úkony lze využívat různé vybavení, které si hráči zakoupí postupně. Postava se vyvíjí, je možné její vylepšovat schopnosti a tyto zajímavé RPG prvky dodávají hráčům pocit jedinečnosti a znovuhratelnosti. Grafika není nijak převratná a tu a tam se najdou vady, ale na druhé straně umožňuje zkusit hru i na počítačích se slabší výbavou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zlodějna - frajeřina?
  • Vykrádání domů a aut
  • Nákup profesionálního vybavení
  • Sledování lidí v okolí
  • Jednoduchá hratelnost
  • Postupné vylepšování postavy
  • Prodej zboží v záložnách
  • Slabší grafika
  • RPG prvky

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Noble Muffins
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.playway.com/10004-games/712-thief-simulator
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.022
Počet stažení: 857
Publikováno: 12.11.2018
Poslední aktualizace: 2018-11-12 18:53:42
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Akční hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Thief Simulator

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru