Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Trainz Railroad Simulator 2006

70 %

Strojvůdcem snadno a rychle

Trainz představuje herní sérii, která čítá již přes desítku dílů. Jednotlivé díly různě vylepšují nebo upravují herní zážitek ze simulování jízdy vlakem a jeho řízení. Verze 2006 rozšiřuje a mírně upravuje předchozí díl hry s označením 2004. Hráči se tak do ruky dostává mírně vylepšená grafika se zachovaným tradičním ovládáním.

Hra samotná je rozdělena do tří modulů: Surveyor – tato část je vlastně editor map. Hráč může vytvářet okolní krajinu, skládat koleje a budovat tak vlastní trať. Takto vytvořené tratě je možné později klasicky absolvovat vlakem.

Driver – v tomto modulu si hráč může vyzkoušet projíždět tratě, které vytvořil v předchozím modulu. Absolvování tratí je možné dvěma způsoby – buď klasickým ovládáním vlaků (pouštění a zastavování) nebo z pohledu strojvedoucího, který řídí daný vlak.

Scenarios – jedná se o předem vytvořené úkoly a situace, které musí hráč úspěšně absolvovat. Mezi zadání například patří přeprava pasažérů. Cílem je samozřejmě cestující včas a v pořádku dopravit domů. Jiným úkolem může být přesun vagónů bez poškození zboží, které jsou v nich obsaženy.

Trainz Railroad Simulator 2006 je zajímavá hra, která je primárně určena pro fanoušky vlaků a železnice obecně. Její grafické zpracování je na průměrné úrovni a herní možnosti také nejsou rozsáhlé. Přesto jde o hru., která má hráči co nabídnout. 

Trainz Railroad Simulator 2006Klidná jízdaČekání u přejezdu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Množství tratí, vlaků a jejich součástí
  • Předchystané scénáře
  • Editor map
  • Snadné ovládání
 

Verze 2006 - 648,02 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.auran.com/trainz/
Velikost souboru: 648,02 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 2006
Počet stažení: 11175
Publikováno: 24.10.2012
Poslední aktualizace: 24.10.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Simulátory

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 6 a 0 5 1  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)